Продаж промостійок та промоконструкцій в Одесі.

Оскільки конкуренція на ринку різних товарів та послуг з кожним днем ​​стає все більш жорсткою, для успішного просування свого продукту необхідно його якісно рекламувати. Великою популярністю сьогодні має презентаційна діяльність компаній. Для її організації потрібне різне обладнання. Виготовленням якісного промо-обладнання в Одесі з коротким терміном виконання замовлення успішно займається рекламне агентство «Фабрика реклами ».

Продаж в Одесі власної продукції різних видів – ще один напрямок діяльності нашої компанії. Найбільшою затребуваністю у споживачів користуються мобільні промостенди та столи, розбірні стійки. Всі ці види рекламних конструкцій можна замовити за помірною ціною у «Фабриці реклами». Ми гарантуємо не лише виготовлення обладнання високої якості та адекватну вартість, а й максимально короткі терміни виконання замовлення.

Варіанти промоустаткування

Продаж промостійок та промоконструкцій в Одесі.

У нас Ви завжди зможете придбати або замовити промостоли всіляких форм та розмір, від мобільних столів, які поміщаються в маленьку сумочку до величезних промостендів.

Продаж промостійок та промоконструкцій в Одесі.
Ролапи бувають різних розмірів від 60ти до 150 см завширшки. У нашій компанії ви зможете придбати та забрендувати будь-який roll-up, на ваш вибір.
Продаж промостійок та промоконструкцій в Одесі.

Х банери бувають різних розмірів, основні 160х60см, 180х80см, 120х200см. У нас завжди можна замовити конструкцію х-банер(павук) із фірмовим брендингом.

Продаж промостійок та промоконструкцій в Одесі.

Ми виробляємо та продаємо фото-зони (брендволи) всіляких розмірів, від 200х200см до 350х900см, з і без боковин, з різними об’ємними світловими і не світловими елементами.

Продаж промостійок та промоконструкцій в Одесі.

У нас завжди можна придбати різні варіанти виконання конструкції типу повзхід (штендер).

Жоден промозахід в Одесі, чи то виставка, прес-конференція, дегустація та ін., не обходиться без мобільних стендів. Вони можуть мати різну конструкцію, але при цьому завжди використовуються для демонстрації рекламованої продукції і виконують функцію фону для основної дії акції. Стенди можна легко перемістити на інше місце. На них просто змінювати зображення. У «Фабриці реклами» можна купити за привабливою ціною системи промообладнання даного типу Х-БАНЕР та ROLL-UP, а також замовити виготовлення POP-UP та FOLD-UP.
ПАУК АБО Х-БАННЕР
Х-банери бувають різних розмірів, основні – 160х60 см, 180х80 см, 120х200 см. У нас завжди можна замовити конструкцію х-банер (павук) із фірмовим брендингом.
ROLL-UP
Ролапи бувають різних розмірів від 60 до 150 см завширшки. У нашій компанії ви зможете придбати та забрендувати будь-який roll-up на ваш вибір.
POP-UP
Ці конструкції, що розкриваються за принципом парасольки, можуть мати площу полотна близько 6-10 квадратних метрів (можна замовити виготовлення виробу і більшого розміру). Вони важчі і габаритніші за банерні стенди, мають вищу ціну. Але експозиція з використанням стенду POP-UP виглядає соліднішою і вражаючою.
FOLD-UP
Така промо конструкція виконується у вигляді кількох з’єднаних між собою розкладних стендів у вигляді книжки. POP-UP і FOLD-UP відносяться до стендів типу «стіна» через їх значні розміри. У категорію промостендів можна також включити конструкції типу брендволл та мимохідь (штендер). Виготовлення обладнання можна замовити або купити готовий варіант в Одесі теж у компанії «Фабрика реклами».
БРЕНДВОЛ
Ми виконуємо замовлення на виробництво та продаємо фотозони (брендволи) усіляких розмірів (від 200х200см до 350х900см), з боковинами та без них, з різними об’ємними світловими та не світловими елементами.
ПОВЗХІД
У нас завжди можна купити за розумною ціною або оформити замовлення на виробництво різних варіантів виконання конструкції типу повзохід (штендер).

Об’єктом концентрації уваги відвідувачів рекламного заходу може стати промостол. Як правило, при виконанні замовлення на виготовлення використовується пластик. Він відрізняється невисокою ціною, простотою транспортування. Така конструкція привертає увагу великої кількості людей та дає негайний результат. Використовувати промостол поряд з промостійкою можна в різних цілях:

  1. Для дегустацій;
  2. Для обміну інформацією між відвідувачами;
  3. Для роздачі рекламних матеріалів.

У компанії «Фабрика реклами» в Одесі ви зможете завжди купити або замовити промостоли всіляких форм і розмірів. Виконується замовлення у найкоротші терміни. Це промо обладнання разом із стійками виконує одночасно кілька функцій:

  1. Просуває бренд;
  2. Сприяє запуску на ринок нової продукції;
  3. Привертає увагу нових і підтримує інтерес старих клієнтів.

Столи обов’язково доповнюють стійки на презентаціях, виставках, промо-акціях, дегустаціях та інших видах рекламної компанії.

Такі розбірні конструкції, як стійки, які в Одесі можна купити або замовити у «Фабриці реклами» за гарною ціною, складаються з тумби зі стільницею та декоративного елементу, що називається рекламним фризом. На ньому зазвичай зображають логотип бренду або інше зображення, що служить рекламою. Для виготовлення тумби використовують ДСП, зверху матеріал покривають спеціальним пластиком. На нього також завдають рекламну інформацію. Промостійка відноситься до найбільш популярних видів промо обладнання завдяки її високій функціональності та ефективності. Якщо з якоїсь причини ви не можете або не хочете купити чи замовити промообладнання у вигляді стійки, наше агентство може надати послугу оренди промостійкі в Одесі на будь-який термін. Фахівці «Фабрики реклами» зможуть змонтувати конструкцію та здійснити брендинг прямо на місці за короткий термін.

Якщо ви хочете максимально підвищити ефективність рекламного заходу, що проходить в Одесі, фахівці нашої компанії зможуть виготовити за короткий термін стійку на замовлення або змінити базову модель обладнання (другий варіант вигідніший за ціною).

Можна, наприклад, перетворити промостійку на стильну вітрину, замінивши зовнішню фотопанель тумби прозорим пластиком. Посилити ефект вітрини стійки допоможе її світлодіодне підсвічування. Пристосування буде виглядати більш привабливо та стильно, якщо на місці звичайного фризу встановити:

  1. Дисплей для демонстрації рекламних роликів;
  2. Екран, на якому змінюється зображення;
  3. Плаваючий рядок і т.д.

Варіантів зміни зовнішнього вигляду стійок існує багато. Оптимальний варіант вам допоможе підібрати дизайнер. Здійснять задум, швидко виконають замовлення спеціалісти «Фабрики реклами». Вони ж зможуть надати послугу супроводження рекламних заходів промообладнанням в Одесі, якщо забажає клієнт.

Приклади наших робіт

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок