Ексклюзивне промо-обладнання в Одесі

Бажаєте організувати незвичайну промокампанію в Одесі чи іншому місті? Тоді використовуйте оригінальні рекламні інструменти – рол апи, стели, бренд-воли, вивіски тощо. Реалізувати проєкт будь-якої складності допоможе компанія «Фабрика реклами». Ми приймаємо замовлення на виготовлення ексклюзивного промобладнання, яке можна купити за прийнятною ціною, з гарантією та супутніми послугами.

Про ексклюзивне промоустаткування

Розробка ексклюзивного промоустаткування — послуга, яка передбачає виготовлення рекламного, торговельного чи виставкового обладнання на індивідуальне замовлення. У цьому випадку замовник спирається не на каталог готових дизайн проєктів, а на власний концепт, особливості промокампанії, політику бренду та бюджет.

Переваги та матеріал ексклюзивного промоустаткування

Ексклюзивне промоустаткування

При виготовленні ексклюзивного промоустаткування матеріали вибирають на стадії проєктування. Це може бути алюміній, перфорована сталь, пластик, вуглепластик та ін. У результаті виходить конструкція, яка відрізняється:

  • невеликою питомою вагою;
  • стійкістю;
  • зносостійкість;
  • авторським дизайном;
  • естетикою.

Головна перевага цієї послуги в тому, що замовник отримує можливість реалізувати дизайн проєкт, аналогів якому ще немає на рекламному ринку.

Види ексклюзивного промоустаткування

Компанія виготовляє рекламне, виставкове та торгове обладнання за індивідуальними проєктами. Це означає, що замовник може вибирати матеріали, розміри, конфігурацію та інші параметри бренд-волів, рол апів, вивісок, банерів та інших стендів. Інженери допоможуть реалізувати найскладнішу ідею та розроблять дизайн проєкт. Його вартість буде визначена після погодження.

Переваги ексклюзивного промоустаткування «Фабрики реклами»

Понад 20 років «Фабрика реклами» займається в Одесі проєктуванням, виробництвом та монтажем рекламних конструкцій. У нас також можна замовити виготовлення промо обладнання за індивідуальним проєктом. Кожному, хто хоче купити його, ми гарантуємо:

  • високу якість матеріалів та конструкцій;
  • відсутність обмежень за розмірами;
  • доступні ціни;
  • мінімальний термін виробництва.

Для замовлення промоустаткування та розрахунку попередньої вартості зателефонуйте за номерами у шапці сайту або замовте зворотній дзвінок.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок