Промостол / стійка ресепшн в Одесі

Промостоли та стійки ресепшен — різновид офісних меблів, за якими судять про статус та надійність закладу, а також про те, наскільки він зацікавлений у клієнтах. В Одесі їх виробництвом займається компанія «Фабрика реклами». У нас можна за вигідною ціною замовити торгове, виставкове та інше обладнання, яке доповнить імідж організації та підвищить її статус.

Про промостоли та стійки ресепшен

Зони ресепшен та промостоли — різновид промобладнання, що використовується в офісах, приватних клініках, зонах обслуговування клієнтів, на місцях реалізації товарів, проведення виставок та рекламних кампаній. Технології та різноманітність матеріалів дозволяють у процесі виготовлення задавати їм форму та розмір відповідно до корпоративного стилю бренду та дизайн проєкту.

Переваги та матеріали промостолів та стійок ресепшен

Промостіл/стійка ресепшен

Промостоли, мобільні стенди та групи ресепшен виготовляються з натуральних, комбінованих та інших матеріалів. Незалежно від того, з чого їх виготовили, вони допомагають:

  • поліпшити якість обслуговування клієнтів;
  • оформити торговий або інший зал;
  • підкреслити імідж компанії.

Промостоли та стійки ресепшен також використовуються в місцях проведення виставок. Вони допомагають компактно розмістити роздатковий матеріал та донести до цільової аудиторії потрібну інформацію.

Види промостолів та стійок ресепшен

Насамперед промостоли та групи ресепшен розрізняються за формою. Вони бувають прямими, кутовими, замкнутими, напівкруглими та П-подібними. Конструкції виготовляють із дерева, ударостійкого пластику, алюмінієвих та інших композитних матеріалів. Від матеріалів безпосередньо залежить вартість, швидкість монтажу та термін експлуатації промоустаткування.

Переваги промостолів та стійок ресепшен від «Фабрики реклами»

Компанія приймає замовлення на проєктування, виробництво та встановлення в Одесі рекламних та інших конструкцій. Матеріально-технічна база також дозволяє виготовляти промобладнання будь-якого розміру та конфігурації. Кожен, хто хоче купити його, може розраховувати на:

  • висока якість матеріалів та конструкції;
  • перелік супутніх послуг;
  • помірні ціни;
  • оптимальні терміни виготовлення.

Щоб купити мобільні та стаціонарні стенди, клацніть на кнопку «Замовити дзвінок». Менеджер передзвонить, щоб оформити замовлення та розрахувати вартість послуги.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок