Мобільний стенд х-банер (павук) у Одесі

Під час проведення рекламних кампаній задіяні стаціонарні та мобільні стенди, які допомагають донести до цільової аудиторії корисну інформацію. До них входять ікс банери, або павуки, за допомогою яких використовують простір перед роздрібною точкою. В Одесі замовити їх можна в компанії «Фабрика реклами». Ми виготовляємо промобладнання, яке можна купити за найкращою ціною з гарантією та комплексом супутніх послуг. 

Про мобільні стенди Х-банери (павук)

Під ікс-штендером розуміють конструкцію, що складається з металевого каркасу хрестоподібної форми та рекламного полотна, яке кріпиться за допомогою люверсів. Стенд також оснащений пружинними лозинами, які натягують полотно. Це не тільки спрощує та прискорює монтаж, а й підвищує читабельність зображення.

Перевага та матеріали мобільних стендів Х-банерів (павук)

Мобільний стенд Х-банер (павук)

Стійки X-stand використовують при оформленні офісного та торгового простору, проведенні презентацій та акцій. Їхні переваги:

  • проста конструкція;
  • невеликий розмір;
  • легкість;
  • простість монтажу та демонтажу;
  • доступна вартість.

Хрестоподібний штендер легко збирається та розбирається. Він не займає багато місця, що дозволяє за потреби швидко змінювати локацію.

Які види мобільних стендів Х-банерів (павук)

Насамперед ікс-штендери розрізняються за матеріалами. При виробництві каркаса зазвичай використовують вуглепластик, алюміній чи сталь. Це відносно легкі та гнучкі матеріали, які полегшують монтаж та транспортування. Зображення для X-stand частіше друкуються на фотополотнах з поліпропілену або литої банерної тканини, які добре переносять агресивні дії.

Переваги мобільних стендів Х-банерів (павук) від «Фабрики реклами»

Проєктування та виробництво рекламних конструкцій — напрямок, у якому «Фабрика реклами» спеціалізується понад 20 років. За цей час ми обзавелися інфраструктурою, яка дозволяє виготовляти промоустаткування будь-якого розміру та конфігурації. Кожному, хто хоче купити його, ми гарантуємо:

  • високу якість складання та матеріалів;
  • адекватні ціни;
  • мінімальний термін виготовлення;
  • послуги з монтажу та обслуговування.

Щоб розрахувати вартість виготовлення та встановлення в Одесі стійки X-stand, натисніть на кнопку «Замовити дзвінок» або зателефонуйте за номерами в шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок