Комбінований брендвол в Одесі

Комбінований бренд-вол – конструкція, яку використовують як фотозону, декор або рекламний носій. Його встановлюють у місцях масового скупчення людей, де він привертає увагу до товарів і послуг, що просуваються. В Одесі замовити виробництво цього виду внутрішньої реклами можна в компанії «Фабрика реклами».

Про комбінований бренд-вол

Під бренд-волом розуміють банер розміром від 2х2 м натягнутий на мобільну конструкцію. У разі при виготовленні каркаса використовують комбіновані технології, які підвищують його експлуатаційні властивості. Зазвичай це натуральне дерево, хромована сталь чи композитні матеріали. З них збирають квадратну або прямокутну раму, яку натягують полотно з промоматеріалами.

При оренді конструкції для вечірки чи весілля на полотно наносять зображення винуватців урочистостей або тематичні малюнки.

Переваги комбінованих бренд-волів

Комбінований брендволл в Одесі

Ця конструкція має великий маркетинговий потенціал. З її допомогою можна:

  • заволодіти увагою аудиторії;
  • успішно прорекламувати бізнес в Одесі чи іншому місті;
  • підвищити впізнаваність продукту;
  • спрямувати відвідувачів до роздрібної точки.

Матеріали, які використовують для виготовлення бренд-волів, розраховані на тривалу експлуатацію. Вони стійко переносять механічні та термічні дії.

Де розміщують комбінований бренд-вол

Цей рекламний носій використовують усередині приміщень. З його допомогою оформлюють простір торгових центрів, офісних будівель, конференц-залів та медичних закладів. До оренди бренд-вола також вдаються при декоруванні банкетних залів та фотостудій.
Переваги комбінованих бренд-волів від «Фабрики реклами»

Понад 20 років компанія виробляє та встановлює зовнішню та внутрішню рекламу. Ми маємо у своєму розпорядженні інфраструктуру, яка дозволяє виготовляти банери, вивіски, лайтбокси, брендволи та пресволи будь-якого розміру та складності. При цьому власники бізнесу, які хочуть купити рекламну конструкцію, можуть розраховувати на:

  • високу якість складання та матеріалів;
  • великий вибір послуг;
  • доступні ціни;
  • високу швидкість виробництва.

Щоб оформити замовлення або розрахувати вартість обслуговування, натисніть на «Залишити заявку», напишіть оператору онлайн-чату або зателефонуйте за номерами в шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок