Фігурні брендволи в Одесі

Чи плануєте організувати конференцію чи провести тематичну вечірку? Тоді замовте фігурний бренд-вол. Ця рекламна конструкція не тільки допоможе просунути товари та послуги, а й стане чудовою фотозоною. В Одесі виготовленням цієї незвичайної внутрішньої реклами займається компанія «Фабрика реклами».

Про фігурні бренд-воли

Конструкція є банером незвичайної форми та нестандартного розміру, натягнутий на стійкий каркас. Зазвичай їй надають форму логотипа, з яким повинен асоціюватися продукт, що просувається. На дитячих святах та тематичних вечірках встановлюють фантазійні постаті, які задають настрій святу.

При виготовленні бренд-волів використовують дерев’яні планки чи металеві трубки, з яких збирають каркас. Зображення друкують на спеціальній тканині, яка довго зберігає початковий колір та яскравість.

Переваги фігурних брендволів

Фігурні бренд-воли

Головна перевага фігурних бренд-волів – незвичайний вигляд. Привертаючи увагу цільової аудиторії, вони:

  • знайомлять з новими товарами та послугами;
  • підвищують пізнаваність продукту;
  • збільшують рентабельність бізнесу.

Конструкції, які беруть в оренду для конференцій або вечірок, використовують як фотозону. Тут вони задають тон та настрій заходу.

Де розміщують фігурні брендволи

Ці конструкції належать до Indoor реклами. Їх використовують при оформленні торгових центрів, конференц-залів, холів адміністративних будівель та навчальних закладів. Наразі також доступна оренда бренд-волів, якими прикрашають банкетні зали для проведення тематичних вечірок та весіль.
Переваги фігурних брендволів від "Фабрики реклама"

Компанія виготовляє та встановлює внутрішню та зовнішню рекламу понад 20 років. За цей час ми обзавелися інфраструктурою, яка дозволила налагодити в Одесі безперервне виробництво банерів, пресволів і брендволів. Їх виготовляють із високоміцних матеріалів із дотриманням міжнародних стандартів.

Причини, щоб купити банер у «Фабриці реклами»:

  • великий вибір матеріалів та комплектуючих;
  • відсутність обмежень за розмірами;
  • гарантія якості;
  • гнучкі ціни;
  • висока швидкість виробництва.

Щоб розрахувати вартість рекламних послуг для бізнесу або оформити замовлення, напишіть в онлайн-чат або натисніть кнопку «Залишити заявку».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок