Банерний брендвол в Одесі

Банерний брендвол — маркетинговий інструмент, що широко використовується у внутрішній рекламі. Він допомагає привернути увагу цільової аудиторії до товарів та послуг, підвищити впізнаваність бренду та заодно оформити простір. Замовити виробництво рекламної конструкції в Одесі можна у компанії «Фабрика реклами».

Про банерний брендвол

Брендвол – рекламне полотно розміром від 2х2 м, натягнуте на дерев’яний чи металевий каркас. Зазвичай використовують конструкції з хромованих сталевих труб із нейлоновими стяжками, які дозволяють при необхідності змінювати полотно. При виробництві останнього використовують цілісну екологічну тканину, яку зображення наносять за широкоформатної технології спеціальними фарбами. Це збільшує зносостійкість промоматеріалів.

Переваги банерних брендволів

Банерний бренд вол

Бренд-вол — легка та мобільна каркасна конструкція, що має великий термін служби. Його переваги:

  • простість монтажу та демонтажу;
  • зручність транспортування;
  • ціна;
  • можливість швидко змінювати рекламне полотно.

Банери на металевому каркасі розраховані на багаторазове використання. Для проведення разового заходу їх можна взяти у найм.

Де розміщують банерний брендвол

Бренд-вол належить до інструментів Indoor реклами. Його беруть в оренду під час проведення бізнес-конференцій, презентацій, приватних вечірок чи весіль. Він використовується як фон для фотосесій та декору, за допомогою якого маскують дефекти обробки та зонують простір. Найчастіше ці банери зустрічаються у торгових центрах, офісних будівлях та конференц-залах.
Переваги банерних брендволів від «Фабрики реклами»

Компанія виробляє та встановлює в Одесі внутрішню та зовнішню рекламу. У нас можна замовити виготовлення банерів, лайтбоксів, брендволів та прес волів будь-якої складності та розмірів. Для цього ми маємо сучасну виробничу базу, талановитих дизайнерів і досвідчених монтажників.

Причини, щоб купити у нас рекламну конструкцію:

  • великий вибір матеріалів та технологій;
  • висока якість рекламних послуг;
  • мінімальний термін виготовлення;
  • гнучкі ціни.

Для оформлення замовлення напишіть в онлайн-чат або натисніть кнопку «Залишити заявку». Консультант передзвонить, щоб прийняти заявку та розрахувати попередню вартість рекламних послуг для бізнесу.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок