Ультрафіолетовий на папері Поліман (Polyman) в Одесі

Одним з інструментів зовнішньої реклами є скрол системи, які здатні прокручувати зображення один за одним. Звичайний папір для цього не підходить, тому що легко мнеться і загинається. У рекламних агентствах для цього використовують папір Polyman (Поліман), на який промоматеріали наносяться за технологією ультрафіолетового друку. В Одесі купити такий друкований носій можна у компанії «Фабрика реклами». Дізнайтеся, скільки коштує виробництво вуличних та інтер’єрних вивісок, а також інші поліграфічні послуги для бізнесу за номерами на сайті.

Про ультрафіолетовий друк на папері Поліман (Polyman)

Друкарський носій французького бренду Поліман – тришаровий матеріал, що складається з білого матового паперу, поліестерової плівки та запатентованого шару Polyman. Зображення на нього наносять за допомогою сольвентних фарб або ультрафіолетового чорнила, які не вигоряють, відрізняються яскравістю і забезпечують реальну передачу кольору.

Переваги УФ друку на папері Поліман (Polyman)

Матеріал має багатошарову структуру, яка надає їй високої механічної міцності. Інші його переваги:

  • зносостійкість;
  • стійкість до динамічних навантажень;
  • високий опір;
  • прийнятна вартість.

Коштує матеріал відносно недорого, тому немає ціни при організації масштабних промокампаній.

Де використовується УФ друк на папері Поліман (Polyman)

Цей матеріал використовується при виробництві широкоформатних зображень, що містяться в скрол конструкції. Так називають рекламні конструкції з ролерною системою, що прокручує банери. Вони встановлюються всередині приміщень та на проїжджій частині, а також допомагають привернути увагу до бізнесу у місцях масового скупчення людей.

Переваги УФ друку на папері Поліман (Polyman) від «Фабрики реклами»

Компанія приймає замовлення на виготовлення табличок, лайтбоксів, банерів та інших видів широкоформатної реклами. Ми виготовляємо рекламні конструкції, які дешево коштують і мають високі техніко-експлуатаційні властивості. Кожен, хто замовить УФ друк на папері Поліман, може розраховувати не лише на доступну ціну, але також на оптимальні терміни виготовлення та гарантію якості.

Дізнатися, скільки коштують інші наші поліграфічні послуги в Одесі, можна за номерами у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок