Ультрафіолетова на банерній сітці в Одесі

Банерна сітка – міцний та еластичний матеріал, який використовується при виробництві широкоформатної реклами. Щоб зображення довше зберігало початковий вигляд, його наносять за допомогою ультрафіолетового друку. Замовити рекламну конструкцію, яка буде виготовлена за цією технологією, можна у компанії «Фабрика реклами». Ми виготовляємо банери, бренд-воли та інші види реклами, які коштують недорого та виглядають оригінально. Дізнатись, скільки коштують наші послуги в Одесі, можна за номерами у шапці сайту.

Про ультрафіолетовий друк на банерній сітці

Технологія примітна тим, що тут використовується екологічно чисте чорнило, яке застигає під впливом сонячних променів і утворює на поверхні зносостійку плівку. Його наносять на банерну тканину, яка складається з жорсткої поліестерової сітки та еластичних пластифікаторів.

Перевага УФ друку на банерній сітці

УФ-печать на баннерной сетке

Головна перевага УФ друку – вартість. Він дозволяє виготовляти широкоформатні зображення, які дешево коштують та вписуються до рекламного бюджету з просування бізнесу. Інші його переваги:

  • екологічність;
  • висока швидкість виготовлення;
  • можливість друкувати зображення будь-якого формату;
  • можливість наносити промоматеріали на будь-яку поверхню.

Сама банерна сітка відрізняється високими техніко-експлуатаційними властивостями та при цьому також коштує недорого.

Де використовується УФ-друк на банерній сітці

Технологія використовується при виготовленні афіш, рекламних плакатів, брандмауерів та білбордів. Банери, надруковані за її допомогою, розміщують усередині приміщень та на вулицях Одеси. За наявності сітки щільністю понад 600 г/кв. м можна виготовити навіс або автомобільний тент для привернення уваги до рекламованого продукту.

Переваги УФ друку на банерній сітці від «Фабрики реклами»

Компанія приймає замовлення на виробництво неонових вивісок, широкоформатних банерів, лайтбоксів та інших видів зовнішньої та внутрішньої реклами. Для цього у нас є сучасна інфраструктура, безпечні матеріали та досвідчена команда. Кожен, хто хоче купити рекламну конструкцію, може розраховувати на доступні ціни та гнучкі терміни виготовлення.

Дізнатися, скільки коштують поліграфічні послуги для бізнесу, можна за вказаними номерами. Консультант прийме замовлення та розрахує вартість обслуговування.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок