Ультрафіолетова на акрилі в Одесі

Акрил (оргскло) – прозорий, напівпрозорий або матовий матеріал, який коштує недорого і має високі техніко-експлуатаційні характеристики. Не дивно, чому маркетологи використовують його для нанесення промозображень, що допомагають привернути увагу до продукту, просувати бізнес та підвищити продажі. В Одесі замовити друк можна в компанії «Фабрика реклами». Ми займаємося виготовленням широкоформатних рекламних конструкцій, а також друкуємо стікери, календарі, флаєри та іншу поліграфічну продукцію.

Про ультрафіолетовий друк на акрилі

УФ печать на акриле

Акрил – ідеально рівний, прозорий, напівпрозорий або матовий полімерний матеріал. Він має гладку поверхню без мікропор. Під час друку УФ чорнило проникає не в товщу оргскла, а застигає на поверхні. При цьому виходить яскрава та чітка картинка, яка довго зберігає первісний вигляд.

Переваги УФ друку на акрилі

Оргскло – практичний, довговічний та міцний матеріал, який відмінно взаємодіє з різними фарбами. При виготовленні рекламної продукції частіше використовують ультрафіолетове чорнило. Вони роблять зображення:

  • яскравими та повноколірними;
  • довговічними;
  • термо-, волого- та світлостійкими;
  • реалістичними.

Ще один плюс цієї технології – ціна. Вона дозволяє отримувати POS-матеріали та вироби, які дешево коштують, оригінально виглядають та довго служать.

Де використовується УФ-друк на акрилі

Внутрішня (Indoor) реклама – не єдина сфера застосування цієї технології. Її використовують при виробництві POS-матеріалів, кухонних панелей та фартухів, оформленні внутрішніх перегородок та інтер’єру, прикрасі поверхонь, дверей та вітрин магазинів.

Переваги УФ друку на акрилі від «Фабрики реклами»

Компанія надає комплекс поліграфічних послуг для бізнесу. Ми приймаємо заявки не тільки на виробництво та встановлення широкоформатної реклами, але також на виготовлення дрібної друкованої продукції, у тому числі календарів, костерів та підтарельників. При оформленні замовлення можете розраховувати на адекватні ціни, комплексне обслуговування та оптимальні терміни.

Щоб купити поліграфічну продукцію або дізнатися скільки коштує комплексне обслуговування в Одесі, оформіть заявку або зателефонуйте за вказаними номерами. Консультант прийме замовлення та розрахує вартість поліграфічних послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок