Ультрафіолетова на полістиролі в Одесі

Полістирол – легкий, але жорсткий матеріал білого кольору з гладкою поверхнею, яка легко піддається обклеюванню та фарбуванню. Його давно використовують як друкарський носій, на який наносять промоматеріали. В результаті отримують яскраві та зносостійкі зображення, здатні привернути увагу аудиторії до товару, що просувається, або бізнесу. В Одесі купити їх можна у компанії «Фабрика реклами». Ми приймаємо замовлення на виготовлення вивісок, банерів та інших видів внутрішньої та зовнішньої широкоформатної реклами.

УФ печать на полистироле

Про ультрафіолетовий друк на полістиролі

Полістирол – термопластична маса, яка добре взаємодіє з різними барвниками. Для виробництва промоматеріалів використовують ультрафіолетове чорнило, яке наносять за допомогою спеціального принтера і покривають лаком. Пластичність матеріалу та великий вибір кольорів дозволяють отримувати однотонні або повноколірні зображення для привернення уваги до бренду.

Переваги УФ друку на полістиролі

Полістирол – екологічний та безпечний матеріал, який не виділяє токсичних речовин та неприємного запаху. Тому його можна використовувати у приміщеннях. Зображення, надруковані на ньому:

  • добре переносять механічні дії;
  • не вицвітають і не вигорають;
  • довго служать;
  • дешево коштують.

Однак такі рекламні конструкції руйнуються під впливом сонця та опадів. Тому їх не можна встановлювати на вулиці.

Де використовується УФ друк на полістиролі

Цей матеріал використовується для виробництва інтер’єрної реклами. З його допомогою виготовляють об’ємні літери, світлові короби, вивіски, інформаційні стенди для офісів та торгових центрів.

Переваги УФ друку на полістиролі від «Фабрики реклами»

Компанія надає комплексні послуги поліграфії для бізнесу в Одесі. Ми не тільки виробляємо та встановлюємо широкоформатні рекламні конструкції або не світлові вивіски, але також приймаємо заявки на виготовлення інтер’єрної реклами Сучасна матеріально-технічна база дозволяє виготовляти промоматеріали, які коштують недорого та оригінально виглядають. Тому кожен, хто замовить їх у нас, може розраховувати на адекватну ціну, гарантію якості та унікальний дизайн.

Дізнатися, скільки коштує виробництво та монтаж, можна за номерами у шапці сайту. Консультант розповість про всі послуги та розрахує їх вартість.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок