Виготовлення Не світлових вивісок в Одесі

Досить часто наші Замовники віддають перевагу не світловим вивіскам. Фахівці реклами, завжди готові допомогти з виробництвом не світлової вивіски.

Варіанти виготовлення Не світових вивісок

Не світлові вивіски
Об’ємні не світлові літери часто використовуються для вивісок із золотого або дзеркального акрилу. Найчастіше такі вивіски підсвічують прожекторами.
Не світлові вивіски
ПВХ вивіски один із найбюджетніших варіантів реалізації вивісок. Такі вивіски можуть бути плоскими та об’ємними, прямокутної форми або фігурними.
Вывеска Лапша WOK, PIZZA

АКП (алюмінієвий композитний матеріал) або «композит» ідеально підходять, коли потрібно зробити світлову вивіску з невеликим обсягом. Після фрезерування та згинання композитного короба на нього клеїться аплікація з Oracal 641 серії або плівка з печаткою.

Не світлові вивіски
Композит або АКП часто використовується для вивісок та всіляких рекламних елементів. Однією з головних переваг даного матеріалу є стійкість до вигоряння та різноманітних погодних умов. Правильно зроблена АКП вивіска буде служити Вам понад 10 років. На композитні короби можна приклеїти як звичайний оракал, так і дзеркальний акрил або об’ємні літери.
Не світлові вивіски
Такого виду вивіски несуть інформаційне навантаження, тобто позначають інформацію про організацію, яка знаходиться всередині приміщення. Ви можете позначити свою назву, годинникроботи та інші важливі дані про себе.
Будь-яка сфера бізнесу з виробництва продукції або надання послуг для свого процвітання потребує зовнішньої реклами. Найбільш ефективним, а тому і затребуваним її інструментом є вивіски та написи з використанням об’ємних букв.
Щоб просунути на ринку свої товари та послуги, залучити більшу кількість їх споживачів, власники бізнесу використовують різні види внутрішньої та зовнішньої реклами. Облаштовуючи призматрони, брандмауери, скролери та інші новомодні рекламоносії, не забувають рекламодавці і про об’ємні літери, що давно завоювали популярність.
Оскільки вартість такого виду рекламних конструкцій дещо вища за свої аналоги з пластику, МДФ та інших матеріалів, для оформлення фасадів та декору інтер’єрів замовляють їх виготовлення компанії, які бажають не тільки прорекламувати свій продукт, а й продемонструвати свою надійність, солідність, престижність.
Цей матеріал є різновидом пластику, що піддається тонуванню і фарбуванню. Для виготовлення літер може використовуватися білий чи кольоровий прозорий, напівпрозорий чи непрозорий вигляд акрилу. Для декорування лицьової частини виробу використовують плівку Оракал.
Для виробництва такого унікального бізнес-інструменту у вигляді вивісок та написів використовують масив дерева різних порід. Бортові частини виготовляють із шпону. Для забезпечення протистояння негативному впливу несприятливих погодних умов елементи виробу, що використовується на вулиці, покривають яхтовим лаком після попередньої їх ґрунтовки.

Вивіски з банерної тканини є чудовим варіантом для реклами великих розмірів. Їх можна використовувати як усередині приміщення, так і на вулиці. Вивіски з банера виготовляються натягуванням тканини на металокаркас (ступінь натяжки має бути як на барабані). Можливі різні варіанти натяжки банера. Наприклад, натяжка на канат за допомогою люверсів або прихована натяжка на заклепки або шурупи. При нанесенні зображення на банер сольвентним друком (якісним чорнилом, наприклад Sericol) – гарантія невигоряння становить 2 роки; при використанні ультрафіолетового друку – гарантія обмежена властивостями тканини.

Не світлова вивіска – це рекламна конструкція, об’ємні літери якої не мають підсвічування. Призначення такої ПВХ вивіски – донести до людей певну інформацію. Наприклад: назва фірми, адреси, переліку послуг, графік роботи.

Сфера використання не світлової реклами:

Найчастіше такі конструкції використовуються всередині приміщень. Їх можна застосовувати в торговельно-розважальних комплексах або магазинах, де за допомогою світлових вивісок людям демонструють розташування різних відділів. Також, не світлова реклама дозволяє нагадати людям, які очікують у приймальні, чим займається компанія. Буває, що фірма орендує офіс у багатоповерховому будинку, тому має в своєму розпорядженні банерну вивіску в холі, біля ліфта або прямо над входом в офіс. Монтаж світлових літер в приміщенні може викликати складності з проводкою: до кожної літери має підходити живлення, на відміну від не світлових літер.

Яку не світлову рекламу можна замовити у компанії «Фабрика Реклами»?

Звернувшись до фірми «Фабрика Реклами», ви зможете замовити:

 • об’ємні літери;
 • пластикові вивіски;
 • АКП-вивіски з аплікацією;
 • композитні конструкції з літерами;
 • банерну вивіску
 • і багато іншого.

При виробництві об’ємних пластикових коробів можна використовувати ПВХ з оракалом, метал, вініл. Поєднання різних матеріалів забезпечує готовим конструкціям привабливий зовнішній вигляд. Бюджетніше стоять вивіски, які виготовлені за допомогою аплікації. Поверхня для нанесення літер може бути банерним полотном на металокаркасі або АКП короб, закочений самоклеючою плівкою. Декоративні елементи із пластику забезпечують конструкції додаткову об’ємність.

Не світлові вивіски є ефективним засобом реклами для залучення клієнтів до точок продажу та надання послуг. Об’ємні букви дозволяють побачити об’єкт на великій відстані, що є великою перевагою. Обслуговування такого варіанту інформування потенційних клієнтів та відвідувачів обходиться дешевшим. Вам не потрібно міняти світлодіоди, контролювати герметичність конструкції для захисту від вологи. У не світлових вивісках знижений ризик загоряння внаслідок коротких замикань. Завдяки таким перевагам не світлова реклама впевнено завойовує одне з провідних місць під час оформлення:

Вітрін магазинів та торгових центрів.
Фасадів банків, ресторанів, кафе, великих торгово-промислових організацій.
Тематичних майданчиків, зон відпочинку.
Спеціалізованих магазинів у великих торгових центрах.
Невеликих яток, встановлених на зупинках та біля житлових будинків.
Виставки, ділової конференції.

Не світлові вивіски можна розміщувати на стінах, дахах та арках будівель. Вони можуть бути фотофоном, конструкцією для поділу простору у великих ділових центрах. Їх можна використовувати для оформлення сцени, майданчика для корпоративних заходів, дитячих свят, а також ділових зустрічей.

Об’ємні літери можуть бути виготовлені будь-яких розмірів із збереженням стилістики фасаду вашої будівлі. Вони можуть стати продовженням загального архітектурного рішення чи дизайнерського оформлення. Яскрава вивіска служить не просто покажчиком, вона привертає увагу, зацікавлює та спрямовує. Тож чи варто платити більше за світлові вивіски, якщо не світлова реклама здатна впоратися із завданням ефективного залучення ваших клієнтів так само добре? Об’ємні літери ви зможете використовувати на будь-якій висоті, без підведення електропроводом, усередині та зовні приміщення. Можна впевнено сказати, що такий варіант вивіски доречний скрізь.

приклади наших робіт

Ціни на виготовлення не світлової вивіски:

ВидЦіна
Об'ємні літери з композитувід 1280 грн/шт
Об'ємні літери ПВХвід 1120 грн/шт
АКП вивіска не світлова з аплікацією на сталевій рамці 200х50 смвід 3160 грн
АКП вивіска з об'ємними літерамивід 11200 грн
ПВХ вивіскавід 1600 грн/м2
Банерна вивіска на сталевому каркасі 100х100 смвід 880 грн
Псевдо об'ємні літеривід 320 грн/шт
Об'ємний ПВХ короб з поклейкою друкувід 2240 грн/шт

Ціни на продукцію приблизні. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу, термінів та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Стандартні терміни виготовлення Не світлових вивісок в Одесі:
 • ✔ Не світлові вивіски – 6 робочих днів.
 • ✔ Об’ємні літери з композиту,
 • ✔ Об’ємні літери ПВХ,
 • ✔ АКП вивіски не світлова з аплікацією,
 • ✔ АКП вивіски з об’ємними літерами,
 • ✔ ПВХ вивіски,
 • ✔ Банерна вивіска на сталевому каркасі,
 • ✔ Псевдо об’ємні літери,
 • ✔ Об’ємний ПВХ короб з поклейкою друку.

Якщо ви хочете замовити виготовлення Не світлових вивісок в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення Не світлових вивісок:
 • ✔ Псевдо об’ємні літери – від 300 грн/шт
 • ✔ Об’ємні літери з композиту – від 800 грн/шт
 • ✔ Об’ємні літери ПВХ – від 700 грн/шт
 • ✔ АКП вивіска не світлова – від 3000 грн/м2
 • ✔ АКП вивіска з об’ємними літерами – від 7000 грн м2
 • ✔ ПВХ вивіска – від 800 грн/м2
 • ✔ Банерна вивіска на сталевому каркасі – від 1000 грн/ м2
 • ✔ Об’ємний ПВХ короб з поклейкою друку – від 2600 грн/шт.

Щоб легалізувати зовнішню рекламу у вигляді не світлових вивісок в Одесі, потрібно надіслати заявку в Одесарекламу. Заявка повинна містити всю відповідну інформацію про рекламу, таку як розмір, розташування та тип. Після того, як заявка буде подана, вона буде розглянута в правлінні Одесареклами, і в разі схвалення рекламу можна буде встановлювати. Важливо зауважити, що необхідно дотримуватися певних правил і норм, наприклад не перешкоджати руху та не завдавати будь-якої шкоди громадському майну. Якщо ви збираєтеся розмістити свою рекламу в певному місці, радимо спочатку дізнатися про будь-які закони щодо зонування чи обмеження, які можуть застосовуватися. Таким чином ви зможете уникнути будь-яких юридичних проблем у майбутньому.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок