ᐉ Не світлові вивіски в Одесі. Виготовлення зовнішніх, банерних вивісок, композитних коробів - Рекламна агенція «Фабрика реклами»
 • Russian
 • Українська

Виготовлення Не світлових вивісок в Одесі

Досить часто наші Замовники віддають перевагу не світловим вивіскам. Фахівці реклами, завжди готові допомогти з виробництвом не світлової вивіски.

Варіанти виготовлення Не світових вивісок

Объемные буквы
Об’ємні не світлові літери часто використовуються для вивісок із золотого або дзеркального акрилу. Найчастіше такі вивіски підсвічують прожекторами.
ПВХ вывеска
ПВХ вивіски один із найбюджетніших варіантів реалізації вивісок. Такі вивіски можуть бути плоскими та об’ємними, прямокутної форми або фігурними.
Не світлові вивіски

АКП (алюмінієвий композитний матеріал) або «композит» ідеально підходять, коли потрібно зробити світлову вивіску з невеликим обсягом. Після фрезерування та згинання композитного короба на нього клеїться аплікація з Oracal 641 серії або плівка з печаткою.

Плоские буквы
Композит або АКП часто використовується для вивісок та всіляких рекламних елементів. Однією з головних переваг даного матеріалу є стійкість до вигоряння та різноманітних погодних умов. Правильно зроблена АКП вивіска буде служити Вам понад 10 років. На композитні короби можна приклеїти як звичайний оракал, так і дзеркальний акрил або об’ємні літери.
Банерная вывеска
Такого виду вивіски несуть інформаційне навантаження, тобто позначають інформацію про організацію, яка знаходиться всередині приміщення. Ви можете позначити свою назву, годинникроботи та інші важливі дані про себе.

Вивіски з банерної тканини є чудовим варіантом для реклами великих розмірів. Їх можна використовувати як усередині приміщення, так і на вулиці. Вивіски з банера виготовляються натягуванням тканини на металокаркас (ступінь натяжки має бути як на барабані). Можливі різні варіанти натяжки банера. Наприклад, натяжка на канат за допомогою люверсів або прихована натяжка на заклепки або шурупи. При нанесенні зображення на банер сольвентним друком (якісним чорнилом, наприклад Sericol) – гарантія невигоряння становить 2 роки; при використанні ультрафіолетового друку – гарантія обмежена властивостями тканини.

Не світлова вивіска – це рекламна конструкція, об’ємні літери якої не мають підсвічування. Призначення такої ПВХ вивіски – донести до людей певну інформацію. Наприклад: назва фірми, адреси, переліку послуг, графік роботи.

Сфера використання не світлової реклами:

Найчастіше такі конструкції використовуються всередині приміщень. Їх можна застосовувати в торговельно-розважальних комплексах або магазинах, де за допомогою світлових вивісок людям демонструють розташування різних відділів. Також, не світлова реклама дозволяє нагадати людям, які очікують у приймальні, чим займається компанія. Буває, що фірма орендує офіс у багатоповерховому будинку, тому має в своєму розпорядженні банерну вивіску в холі, біля ліфта або прямо над входом в офіс. Монтаж світлових літер в приміщенні може викликати складності з проводкою: до кожної літери має підходити живлення, на відміну від не світлових літер.

Яку не світлову рекламу можна замовити у компанії «Фабрика Реклами»?

Звернувшись до фірми «Фабрика Реклами», ви зможете замовити:

 • об’ємні літери;
 • пластикові вивіски;
 • АКП-вивіски з аплікацією;
 • композитні конструкції з літерами;
 • банерну вивіску
 • і багато іншого.

При виробництві об’ємних пластикових коробів можна використовувати ПВХ з оракалом, метал, вініл. Поєднання різних матеріалів забезпечує готовим конструкціям привабливий зовнішній вигляд. Бюджетніше стоять вивіски, які виготовлені за допомогою аплікації. Поверхня для нанесення літер може бути банерним полотном на металокаркасі або АКП короб, закочений самоклеючою плівкою. Декоративні елементи із пластику забезпечують конструкції додаткову об’ємність.

Не світлові вивіски є ефективним засобом реклами для залучення клієнтів до точок продажу та надання послуг. Об’ємні букви дозволяють побачити об’єкт на великій відстані, що є великою перевагою. Обслуговування такого варіанту інформування потенційних клієнтів та відвідувачів обходиться дешевшим. Вам не потрібно міняти світлодіоди, контролювати герметичність конструкції для захисту від вологи. У не світлових вивісках знижений ризик загоряння внаслідок коротких замикань. Завдяки таким перевагам не світлова реклама впевнено завойовує одне з провідних місць під час оформлення:

Вітрін магазинів та торгових центрів.
Фасадів банків, ресторанів, кафе, великих торгово-промислових організацій.
Тематичних майданчиків, зон відпочинку.
Спеціалізованих магазинів у великих торгових центрах.
Невеликих яток, встановлених на зупинках та біля житлових будинків.
Виставки, ділової конференції.

Не світлові вивіски можна розміщувати на стінах, дахах та арках будівель. Вони можуть бути фотофоном, конструкцією для поділу простору у великих ділових центрах. Їх можна використовувати для оформлення сцени, майданчика для корпоративних заходів, дитячих свят, а також ділових зустрічей.

Об’ємні літери можуть бути виготовлені будь-яких розмірів із збереженням стилістики фасаду вашої будівлі. Вони можуть стати продовженням загального архітектурного рішення чи дизайнерського оформлення. Яскрава вивіска служить не просто покажчиком, вона привертає увагу, зацікавлює та спрямовує. Тож чи варто платити більше за світлові вивіски, якщо не світлова реклама здатна впоратися із завданням ефективного залучення ваших клієнтів так само добре? Об’ємні літери ви зможете використовувати на будь-якій висоті, без підведення електропроводом, усередині та зовні приміщення. Можна впевнено сказати, що такий варіант вивіски доречний скрізь.

приклади наших робіт

Ціни на виготовлення не світлової вивіски:

Ціни на продукцію приблизні. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу, термінів та інших особливостей Вашого замовлення.

  Залишити заявку

  Українська

   Залишити заявку