Ультрафіолетова на банерній тканині в Одесі

Під час замовлення широкоформатної реклами для просування бізнесу потрібно приділяти увагу не тільки тому, де буде встановлено банер, а й технології його виготовлення. Від цього залежить зовнішній вигляд та термін експлуатації полотна. Сьогодні маркетологи частіше використовують ультрафіолетовий друк на банерній тканині, який дозволяє виготовляти міцні та зносостійкі рекламні конструкції. Купити їх можна у компанії «Фабрика реклама». Дізнатися, скільки коштують поліграфічні послуги в Одесі, можна за вказаними номерами.

УФ-печать на баннерной ткани

Про ультрафіолетовий друк на банерній тканині

Ця технологія – різновид струминного друку. Її особливість полягає у використанні чорнила, яке застигає під впливом УФ променів і створює міцну плівку. Це чорнило можна наносити на будь-який друкований носій, тому йому немає ціни при виготовленні рекламних полотен на банерній тканині.

Переваги УФ друку на банерній тканині

Технологія передбачає використання екологічно чистого чорнила, у складі якого відсутні шкідливі домішки та хімічно активні речовини. Інші її переваги;

  • великий вибір друкованих носіїв;
  • можливість формування та друку білим кольором;
  • зносостійкість;
  • доступна вартість.

Реклама, надрукована на банерній тканині за УФ технологією, дешево коштує, довше служить і краще переносить агресивні дії.

Де використовується УФ-друк на банерній тканині

Технологія ультрафіолетового друку дозволяє наносити зображення на папір, плівку, скло, дерево, керамограніт та інші матеріали. Тому вона використовується не тільки під час виробництва банерів для просування бізнесу. З її допомогою друкують фото на полотні, виготовляють декорації та сувенірну продукцію.

Переваги УФ друку на банерній тканині від «Фабрики реклами»

Компанія пропонує комплексні послуги з виготовлення та монтажу рекламних конструкцій в Одесі. Ми маємо власну матеріально-технічну базу, яка дозволяє виготовляти банери будь-якого формату. У нас можна замовити акрилайти, лайтбокси, сіті-борди та інші види реклами, які виглядають оригінально та коштують недорого. Окрім доступної ціни, при оформленні замовлення ви можете розраховувати на гарантію якості, мінімальні терміни виробництва та монтажу.

Дізнайтесь, скільки коштує широкоформатна поліграфія, зателефонувавши за номерами у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок