Ультрафіолетова на двосторонньому банері в Одесі

Банер – рекламне полотно, яке привертає увагу до бренду або рекламованого продукту. Щоб підвищити ефективність реклами вдвічі, власники бізнесу обирають двосторонні банери, які можна встановлювати на вікнах, щитах та скляних конструкціях. При цьому зображення наносять за технологією УФ друку. В Одесі замовити її можна у компанії «Фабрика реклами». Дізнайтесь, скільки коштує виготовлення зовнішньої реклами та інші поліграфічні послуги, зателефонувавши за номерами у шапці сайту.

УФ-печать на двухстороннем баннере

Про ультрафіолетового друку на двосторонньому банері

При цій технології зображення наносять чорнилом, яке полімеризується під впливом сонячного світла. Воно утворює плівку, що захищає зображення від зношування. Як друкований носій використовують міцну та еластичну двосторонню банерну тканину.

Переваги УФ друку на двосторонньому банері

У складі чорнила для ультрафіолетового друку відсутні хімічно активні компоненти. Це дозволяє друкувати афіші та плакати, які будуть розміщені в інтер’єрі. Інші її переваги:

  • яскравість зображення;
  • висока швидкість виготовлення;
  • зносостійкість;
  • стійкість до УФ-променів;
  • прийнятна вартість.

Попри те, що така рекламна конструкція дешево коштує, вона легко справляється з маркетинговим завданням та допомагає донести потрібну інформацію до споживача.

Де використовується УФ-друк на двосторонньому банері

Технологія ультрафіолетового друку дозволяє отримувати зображення, які стійко переносять атмосферні, вітрові та механічні навантаження. Тому її використовують при виробництві широкоформатної реклами – білбордів, брандмауерів, афіш, а також навісів та автомобільних тентів.

Переваги УФ друку на двосторонньому банері від «Фабрики реклами»

Компанія виготовляє різні види зовнішньої та внутрішньої реклами, яка коштує недорого та наділена високими експлуатаційними властивостями. За виробництво широкоформатних банерів відповідає досвідчена команда, у розпорядженні якої є сучасна інфраструктура та безпечні матеріали. Це гарантує якість продукції, доступні ціни та оптимальні терміни виготовлення.

Щоб купити банерну конструкцію для просування бізнесу в Одесі, зателефонуйте за номерами у шапці сайту. Менеджер проконсультує з послуг поліграфії та підкаже, скільки коштує виробництво та монтаж потрібної вам продукції.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок