Ультрафіолетова на тканинах для ролет (ролетних тканин) в Одесі

Ролети – рулонні штори, які чудово блокують сонячне світло. Маркетологи давно розглянули у ролетах рекламний потенціал та почали друкувати на них промоматеріали. Для цього використовують ультрафіолетову технологію, яка коштує недорого та гарантує зносостійкість зображень. В Одесі її можна замовити у компанії «Фабрика реклами». Ми приймаємо замовлення на виготовлення широкоформатних зображень для бізнесу, а також бірок, етикеток та цінників.

Про ультрафіолетовий друк на тканинах для ролет

Ролетною називають тканину, яку використовують під час виробництва рулонних штор. Її виготовляють із поліестеру та інших синтетичних матеріалів. Вона буває тюлевою, щільною (dim out), непрозорою та напівпрозорою (black out). Для друку на ній використовують ультрафіолетове чорнило, яке полімеризується на сонці та захищає малюнок від вигоряння.

Переваги УФ друку на ролетних тканинах

Ролетні системи обладнуються механізмом, що накручує полотно на втулку. Відповідно полотно має бути міцним, стійким на розтяг, розрив та появу складок. Цим вимогам відповідає ролетний матеріал. Якщо надрукувати на ньому зображення ультрафіолетовим чорнилом, то до переваг додадуться:

  • зносостійкість;
  • стійкість до вигоряння;
  • великий термін служби;
  • прийнятна вартість.

Попри те, що реклама на ролетній тканині дешево коштує, вона дозволяє отримувати яскраві та повнокольорові зображення, які доносять до споживача потрібну інформацію про бізнес.

Де використовується УФ друк на ролетних тканинах

Ця технологія використовується в інтер’єрному друку. З її допомогою виготовляють штори, на які наносять інформацію про бренд або рекламований продукт. Якщо реклама не потрібна, на ролетній тканині можна надрукувати будь-яке інше декоративне зображення.
Переваги УФ друку на тканинах для ролет від «Фабрики реклами»

Компанія пропонує комплекс поліграфічних послуг. У нас можна купити візитки, бірки, цінники, а також замовити виробництво та встановлення широкоформатних рекламних конструкцій. При цьому ми гарантуємо доступні ціни, високу якість друку та оптимальні терміни виготовлення.

Оформити замовлення або дізнатися скільки коштують послуги поліграфії в Одесі, можна за номерами в шапці сайту. Консультант прийме заявку та розрахує вартість виробництва та монтажу.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок