Ультрафіолетова на прапорній тканині в Одесі

Широкоформатна реклама – маркетинговий інструмент, що допомагає підвищити впізнаваність бренду та привернути увагу до бізнесу. Якщо вона буде розміщена на вулиці, де постійно піддаватиметься впливу вітру, сонця та опадів, її краще надрукувати на прапорній тканині. Цей матеріал коштує недорого та має великий термін служби. В Одесі купити його можна у компанії «Фабрика реклами». Ми приймаємо заявки на УФ, екосольвентний, сольвентний друк та інші послуги поліграфії.

Про ультрафіолетовий друк на прапорній тканині

Цей різновид широкоформатного друку передбачає використання ультрафіолетового чорнила. З їх допомогою зображення наносять на прапорну сітку або тканину – синтетичний матеріал різної щільності, з якого виготовляють прапори, плакати та постери. Чорнила, нанесені на сітку, полімеризуються під впливом сонячних променів та «закупорюють» зображення, захищаючи його від агресивних впливів та продовжуючи термін його експлуатації.

Переваги УФ друку на прапорній тканині

УФ печать на флажной ткани
Цей друкований носій підходить для встановлення на вулиці. Його переваги:
  • волого-, вітро- та термостійкість;
  • стійкість до зносу та механічних впливів;
  • невибагливість у догляді;
  • великий термін служби;
  • прийнятна вартість.
Під час виготовлення широкоформатних рекламних полотен використовують спеціальні чорнила, які «закупорюють» зображення, не виділяють отруйних токсинів і при цьому недорого коштують.

Де використовується УФ-друк на прапорній тканині

Перевага прапорної сітки в тому, що вона здатна витримувати механічні, вітрові та атмосферні дії протягом тривалого часу. Тому її використовують при виробництві білбордів, банерів, розтяжок та інших видів зовнішньої реклами.

Переваги УФ друку на прапорній тканині від «Фабрики реклами»

Компанія займається виготовленням зовнішньої реклами, а також ультрафіолетовим, сольвентним та екосольвентним друком . При цьому ми використовуємо прапорну, банерну тканину та інші матеріали, які дешево коштують, але справляються з маркетинговим завданням. Тому при оформленні замовлення можете розраховувати на якість продукції, доступну ціну та гнучкі терміни виробництва.

Щоб замовити поліграфічні послуги для бізнесу в Одесі або дізнатися, скільки коштує монтаж рекламної конструкції, зателефонуйте за номерами у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок