Ультрафіолетова на плівці в Одесі

При виборі друкованого носія для промоматеріалів звертають увагу не лише на міцність чи вартість. Не менш важливим є спосіб монтажу. У цьому плані позитивно себе зарекомендували плівки, які можна приклеїти або видалити одним рухом. До того ж вони недорого стоять і цікаво виглядають. В Одесі купити їх можна в компанії «Фабрика реклами», яка пропонує комплексні послуги поліграфії для бізнесу.

Про ультрафіолетовий друк на плівці

УФ-печать на пленке

При виготовленні промоматеріалів використовують синтетичну плівку завтовшки до 0,3 мм. Вона буває прозорою, напівпрозорою, непрозорою та перфорованою. Одна сторона покрита клейким складом, який забезпечує надійне зчеплення з поверхнею. Зображення наносять екологічним УФ чорнилом, яке висихає під впливом сонячного світла.

Переваги УФ друку на плівці

Головна перевага самоклеючої плівки – простота монтажу. Це дозволяє швидко приклеювати рекламу на вітрину, стіни, вікна та інші поверхні. Якщо при виробництві використовують ультрафіолетове чорнило, то до переваг додаються:

  • зносостійкість;
  • вітро-, волого- та термостійкість;
  • великий термін служби;
  • невибагливість у догляді.

Ще один плюс широкоформатної реклами – ціна. Це дозволяє привернути увагу до продукту, що просувається, не перевищивши рекламний бюджет.

Де використовується УФ-друк на плівці

Технологія дозволяє друкувати рекламні плакати, виставкові стенди, перетяжки та інші зображення, якими прикрашають прозорі скляні фасади, вітрини та покриття для підлоги. З їх допомогою можна привернути увагу аудиторії та ефективно прорекламувати бізнес в Одесі.

Переваги УФ друку на плівці від «Фабрики реклами»

Компанія виробляє та встановлює рекламні конструкції, а також приймає замовлення на сольвентний, екосольвентний та УФ друк зображення будь-якого формату. Матеріально-технічна база дозволяє виготовляти широкоформатні банери, лайтбокси, самоклейки та іншу продукцію, яка має високі експлуатаційні властивості та при цьому дешево коштує. Окрім низької ціни, при оформленні замовлення можете розраховувати на гнучкі терміни виготовлення та гарантію якості.

Щоб замовити виробництво самоклейок або дізнатися, скільки коштують інші послуги поліграфії, зателефонуйте за номерами у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок