Ультрафіолетова на композиті в Одесі

Широкоформатна реклама – інструмент маркетологів, за допомогою якого вони багаторазово збільшують охоплення цільової аудиторії, привертають увагу до бренду та бізнесу. Для цього вони використовують ультрафіолетовий друк на композиті, який встановлюють на фасадах будівель та вхідних групах. Замовити його в Одесі можна у компанії «Фабрика реклами». Ми пропонуємо широкий комплекс поліграфічних послуг та встановлюємо рекламні конструкції будь-якої складності.

УФ печать на композите

Про ультрафіолетовий друк на композиті

Під композитним матеріалом найчастіше розуміють алюмінієві листи, які дешево стоять і легко запечатуються. На них наносять ультрафіолетове чорнило, яке швидко висихає і дозволяє отримувати яскраві й кольорові зображення з роздільною здатністю до 1200 dpi. Така зовнішня реклама виглядає солідно та стійко переносить агресивні дії.

Переваги УФ друку на композиті

Одна з переваг УФ технології – висока швидкість полімеризації чорнила. Це дозволяє швидко виготовляти рекламну продукцію у великих обсягах. Інші її переваги:

  • термо-, вітро- та вологостійкість;
  • висока деталізація зображень;
  • великий вибір візуальних ефектів;
  • легкість монтажу;
  • невибагливість у догляді.

При цьому УФ чорнила наносять на композитний матеріал, який відрізняється легкістю, міцністю та довговічністю. Якщо це алюміній, він ще коштує недорого і не обтяжує фасад.

Де використовується УФ-друк на композиті

Цю технологію використовують при виробництві реклами на вентильованих фасадах та касетах. З її допомогою також друкують сіті-борди, панель-кронштейни та POS-матеріали, оформляють ресепшн, точки продажу, конференц-зали, автозаправні станції, пілари, вхідні групи та вітрини магазинів.

Переваги УФ друку на композиті від «Фабрики реклами»

Компанія приймає замовлення на виготовлення рекламних конструкцій, які можна встановити на вентильований композитний фасад, дах чи окремий стенд. Для цього у нас є власна матеріально-технічна база та досвідчена команда. Кожному, хто хоче купити широкоформатну рекламу, ми гарантуємо доступну ціну та гнучкі терміни виготовлення.

Дізнайтеся, скільки коштують поліграфічні послуги для бізнесу, залишивши заявку. Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення та розрахувати попередню вартість виробництва та монтажу банера в Одесі.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок