Ультрафіолетова на МДФ в Одесі

Ультрафіолетовий друк – технологія, яка дозволяє отримувати яскраві та повноколірні зображення на будь-якому друкованому носії. Маркетологи використовують її нанесення інформації на МДФ, ДСП чи ДВП. В результаті виходять стійкі та барвисті промоматеріали, які можна встановлювати, у тому числі й всередині приміщень. Замовити такий друк можна в компанії «Фабрика реклами». Ми приймаємо замовлення на виготовлення лайтбоксів, банерів, торгових стелажів, дрібних та широкоформатних рекламних конструкцій для бізнесу.

УФ-печать на МДФ

Про ультрафіолетовий друк на МДФ

МДФ, ДСП та ДВП – матеріали, які відмінно взаємодіють з ультрафіолетовим чорнилом. Спочатку за допомогою спеціального принтера на них наносять зображення, яке потім покривають акриловим лаком. Під дією сонця чорнило «запечатує» малюнок і захищає його від агресивних впливів.

Переваги УФ друку на МДФ

Цей матеріал на 60-70% складається з натурального дерева. Крім того, він дешево коштує, поглинає звуки, відрізняється стійкістю до вологи, пари та механічних впливів. Зображення, нанесені на нього за УФ-технологією, виходять:

  • яскравими;
  • реалістичними;
  • зносостійкими;
  • довговічними.

Попри те, що коштує така реклама відносно недорого, вона справляється зі своїм маркетинговим завданням та привертає увагу публіки.

Де використовується УФ-друк на МДФ

Технологію використовують переважно під час виготовлення інтер’єрної реклами. З її допомогою виготовляють інформаційні таблички, брендовані меблі, міжкімнатні двері та перегородки. Конструкції з ДСП та ДВП, оформлені УФ малюнками, також можна встановлювати на фасаді будівель.

Переваги УФ друку на МДФ від «Фабрики реклами»

Компанія виготовляє та встановлює широкоформатні рекламні конструкції в Одесі. У нас можна не тільки купити банери або лайтбокси, але також замовити виробництво виставкових стендів, флаєрів або календарів. Для надання поліграфічних послуг у компанії є сучасна виробнича база та досвідчена команда. Це дозволяє гарантувати якість, доступні ціни та оптимальні терміни.

Щоб оформити замовлення або отримувати прайс з актуальною вартістю послуг поліграфії, зателефонуйте за номерами у шапці сайту. Консультант підкаже, скільки коштує виробництво та встановлення реклами для бізнесу.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок