Ультрафіолетова на склі та дзеркалі в Одесі

Скло та дзеркала – це не тільки декоративний елемент. Їх давно використовують як друкарський носій, на який наносять малюнки та промоматеріали. При цьому виходять яскраві та кольорові зображення, які відрізняються високою роздільною здатністю та коштують недорого. В Одесі замовити друк на скляних та дзеркальних поверхнях можна у компанії «Фабрика реклами». Ми виготовляємо широкоформатну рекламу, а також займаємося прямим друком на футболках та іншими поліграфічними послугами для бізнесу.

Про ультрафіолетовий друк на склі та дзеркалі

Технологія передбачає нанесення ультрафіолетових фарб на скляну або дзеркальну поверхню. Під впливом сонця чорнило полімеризується та «запечатує» зображення. Так на склі або дзеркалі з’являється малюнок, який довго зберігає початкову яскравість та колір.

УФ печать на стекле и зеркале

Переваги УФ друку на склі та дзеркалі

Технологія дозволяє експериментувати з матеріалами, фарбами, дизайном та текстурами. Якщо у виробництві задіяно прямий ультрафіолетовий друк, то виходять однотонні або яскраві кольорові зображення, наділені:
  • високою роздільною здатністю;
  • зносостійкістю;
  • довговічністю;
  • невибагливістю у догляді;
  • оригінальністю.
Ще одна перевага картин та рекламних конструкцій, виготовлених у такий спосіб – вартість. Вони дешево стоять, але при цьому чудово прикрашають інтер’єр та доносять потрібну інформацію до споживачів.

Де використовується УФ-друк на склі та дзеркалі

Друк на скляних та дзеркальних поверхнях – це не тільки ефективний рекламний інструмент. Його використовують при виготовленні вітражів, кухонних фартухів та рифленого скла, а також при декоруванні перегородок, дверей, підлог, меблів та шаф-купе.

Переваги УФ друку на склі та дзеркалі від «Фабрики реклами»

Проєктування, виробництво та встановлення широкоформатної реклами в Одесі – не єдина сфера діяльності компанії. Ми маємо виробничу базу для виготовлення дрібної рекламної продукції, POS-матеріалів, картин, календарів і навіть бізнес-сувенірів. Кожен, хто хоче купити їх у нас, може розраховувати на високу якість, доступні ціни та оперативність.

Оформити замовлення та дізнатися, скільки коштують послуги поліграфії для бізнесу, можна за номерами у шапці сайту. Менеджер розрахує попередню вартість обслуговування.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок