Ультрафіолетова на просвітному банері в Одесі

Щоб підвищити ефективність просування бізнесу в Одесі, потрібна реклама, яка утримуватиме увагу споживачів і вдень, і вночі. Найкраще з цим завданням справляються світлові конструкції – вивіски, сіті-лайти та лайтбокси. Зображення для них друкуються на просвітних банерах, які добре пропускають світло, добре переносять агресивні дії та при цьому коштують недорого. Купити їх можна у компанії «Фабрика реклами». Ми приймаємо замовлення на виготовлення рекламних конструкцій, друкуємо сертифікати та бланки, а також надаємо інші послуги поліграфії.

Про ультрафіолетовий друк на просвітному банері

Під просвітнім банером (Backlite) розуміють полотно прозорістю 20-25%. Воно виготовляється зі світлорозсіюючої ПВХ тканини, яка з двох боків покривається лаком. Зображення друкуються лише з одного боку. При цьому використовують ультрафіолетове чорнило, яке запечатує картинку і захищає її від впливу сонця, вологи, пилу тощо.

УФ печать на просветном баннере

Переваги УФ друку на просвітному банері

Головна перевага цього друкованого носія – здатність добре пропускати світло. Це дозволяє утримувати увагу цільової аудиторії й вдень, і вночі. Якщо зображення нанесено ультрафіолетовим чорнилом, то до переваг також можна додати:
  • екологічність;
  • зносостійкість;
  • великий термін служби;
  • адекватну вартість.
Попри те, що така зовнішня реклама дешево коштує, вона має чудовий вигляд, підвищує впізнаваність бренду та допомагає просунути бізнес.

Де використовується УФ-друк на просвітному банері

Технологію використовують переважно у зовнішній рекламі. З її допомогою отримують широкоформатні зображення для сіті-лайтів, лайтбоксів та вивісок, що підсвічуються ліхтарями. Це покращує видимість рекламного полотна за умов поганого освітлення.

Переваги УФ друку на просвітному банері від «Фабрики реклами»

Компанія виготовляє брошури, каталоги та меню, а також приймає замовлення на виробництво та встановлення в Одесі широкоформатної реклами. Кожен, хто замовить рекламну конструкцію, може розраховувати на високу якість, доступну ціну та гнучкі терміни виготовлення.

Щоб оформити замовлення або дізнатися скільки коштує обслуговування, заповніть заявку або зателефонуйте за номерами в шапці сайту. Менеджер розрахує вартість поліграфічних послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок