Ультрафіолетова на ПВХ в Одесі

Виробники постійно удосконалюють технології друку, щоб маркетологи мали змогу швидко та дохідливо доносити інформацію до споживачів. Сьогодні одним з ефективних маркетингових інструментів вважається реклама на ПВХ пластиці – матеріалі, якому можна надати будь-якої форми та кольору. В Одесі її можна замовити у компанії “Фабрика реклами”. Ми займаємося виготовленням широкоформатних рекламних конструкцій, друкуємо наклейки та стікери, а також надаємо інші послуги поліграфії для бізнесу.

УФ печать на ПВХ

Про ультрафіолетовий друк на ПВХ

Полівінілхлорид – легкий, міцний та зносостійкий матеріал, який легко піддається фарбуванню. Він виготовляється у вигляді рулонів або листів, на які наносять прозорі, напівпрозорі або багатошарові зображення. Зазвичай для цього застосовують екологічне ультрафіолетове чорнило, яке швидко висихає на сонці.

Переваги УФ друку на ПВХ

Технологія дозволяє наносити на ПВХ пластик прозорі або багатошарові зображення. До переваг готових виробів можна віднести:

  • яскравість та контрастність;
  • реалістичність;
  • зносостійкість;
  • міцність;
  • невибагливість у догляді.

Пластикові таблички або штендери, виготовлені за УФ-технологією, прикрашають інтер’єр і недорого стоять. Вони не виділяють їдкого запаху і не викликають алергії, тому їх можна розміщувати всередині приміщень.

Де використовується УФ-друк на ПВХ

Цю технологію використовують у внутрішній (Indoor) рекламі та оформленні інтер’єрів. З її допомогою виготовляють інформаційні таблички, промостійки, штендери, стенди, дошки оголошень, хард-постер та інші промоматеріали. Вона також допомагає оформити вітрини, виставкові стенди та фасади будівель.

Переваги УФ друку на ПВХ від «Фабрики реклами»

Компанія приймає заявки на виробництво та встановлення широкоформатних рекламних конструкцій в Одесі. Ми також роздруковуємо стікери, наклейки, блокноти та папки, які зручні у використанні та при цьому дешево коштують. Власна виробнича база та досвідчена команда дозволяють гарантувати високу якість друку, доступні ціни та оптимальні терміни виготовлення.

Щоб купити рекламну продукцію або дізнатися, скільки коштують послуги поліграфії для бізнесу, зателефонуйте за вказаними номерами або заповніть заявку. Консультант розрахує вартість виробництва та обслуговування.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок