Ультрафіолетова на еко-банері в Одесі

Банери – різновид широкоформатної реклами, що допомагає просунути бізнес та привернути увагу цільової аудиторії. Їх найчастіше встановлюють на вулиці, але не тільки тому, що вони добре переносять атмосферні та механічні дії. При виробництві полотен найчастіше використовують синтетичні матеріали та фарби, небезпечні для природи та людини. Це пояснює популярність екобанерів, безпечних для довкілля. В Одесі купити їх можна в компанії «Фабрика реклами», яка також пропонує комплексні послуги з виготовлення плакатів та постерів.

Про ультрафіолетовий друк на екобанері

Особливість даної технології полягає в тому, що тут використовується поліефірна банерна тканина, яка підлягає перероблюванню. Зображення на неї наносять екологічним ультрафіолетовим чорнилом, яке не містить хімічно активних компонентів. Таким чином, реклама виходить не лише яскравою та повноколірною, а й безпечною.

Переваги УФ друку на екобанері

Головна перевага цього різновиду широкоформатної реклами – екологічна чистота. Вона друкується екологічним чорнилом на екологічному матеріалі, тому не завдає шкоди людині та навколишньому середовищу. Інша її перевага – вартість. Попри те, що така реклама дешево коштує, вона привертає увагу до бренду.

Де використовується УФ-друк на екобанерах

УФ-печать на эко-баннере
Екобанери, надруковані ультрафіолетовим чорнилом, використовуються переважно у внутрішній рекламі.На них можна нанести промоматеріали, які можна розмістити:
  • на стінах приміщень;
  • у центральному фоє;
  • у ліфтах;
  • на сходових прольотах.
Так вони будуть доносити потрібну рекламну інформацію до споживачів, не забруднюючи довкілля.
Переваги УФ друку на екобанері від «Фабрики реклами»

Компанія приймає замовлення на виробництво та встановлення в Одесі рекламних конструкцій будь-якого формату. Ми виготовляємо лайтбокси, щити та білборди, друкуємо флаєри та листівки, які відрізняються яскравістю та реалістичністю, але при цьому недорого коштують. Кожен, хто хоче замовити їх, може розраховувати не лише доступні ціни. Компанія гарантує високу якість зображень та оптимальні терміни виготовлення.

Дізнайтеся, скільки коштують послуги поліграфії для бізнесу, заповнивши заявку або зателефонувавши за номерами у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок