Інтер'єрні вивіски з акрилу в Одесі

Настінна реклама з акрилу — маркетинговий інструмент, що допомагає прикрасити простір, привернути увагу до бренду, надати професійний вид закладу. Її широке застосування у різних сферах бізнесу також обумовлено бездоганними техніко-експлуатаційними властивостями. Оцінити їх можна, замовивши виробництво Indoor реклами у компанії «Фабрика реклами».

Про інтер'єрні вивіски з акрилу

При виготовленні настінних конструкцій використовують акрилове скло – оргскло, яке буває кольоровим, прозорим, молочним та матовим. На нього наносять зображення, потім просвердлюють отвори та встановлюють хромовані тримачі. Після цього полотно фіксують на стіні та доповнюють підсвічуванням, щоб воно візуально розділяло простір, допомагало відвідувачам орієнтуватися та знаходити потрібний магазин чи офіс.

Переваги інтер'єрних вивісок з акрилу

Інтер'єрні вивіски з акрилу

Акрилове скло – носій, на якому можна друкувати будь-які рекламні зображення. При цьому готова конструкція:

  • легко монтується;
  • не навантажує стіни;
  • не вимагає особливого догляду;
  • стійко переносить вплив вологи та різних температур;
  • має велику різноманітність кольорів.

Таке рекламне полотно виглядає естетично, прикрашає інтер’єр, допомагає відвідувачам орієнтуватися в будівлі, а власникам бізнесу — привертати увагу до точок реалізації товарів і послуг.

Де розміщують інтер'єрні вивіски з акрилу

Акрилове скло – матеріал, невибагливий у догляді. На ньому друкують картини з фото, логотипи, літери та інші символи, які прикрашають простір та привертають увагу до бренду. Їх використовують при оформленні стін у торгових залах, медичних закладах, офісних будівлях, салонах краси та ін.
Переваги інтер'єрних вивісок з акрилу від «Фабрики реклами»

Виробництво та встановлення зовнішньої та внутрішньої реклами в Одесі — те, чим компанія займається понад 20 років. За цей час ми обзавелися сучасною інфраструктурою, яка дозволяє виготовляти інтер’єрні вивіски будь-якої складності та масштабу. Кожному, хто хоче їх купити, ми гарантуємо:

  • якісне складання та матеріали;
  • креативність при розробці проєкту;
  • можливість виконати замовлення на фото;
  • адекватні ціни;
  • гнучкі терміни виготовлення.

Дізнайтесь, скільки коштують ці та інші рекламні послуги в Одесі, зателефонувавши за номерами в шапці сайту. Консультант надасть повну інформацію та прайс з актуальною вартістю.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок