Інтер'єрне контражурне підсвічування об'ємних букв в Одесі

Успіх магазину, салону краси чи іншого бізнесу багато в чому залежить від того, наскільки добре він привертає увагу потенційної аудиторії. Щоб виділити бренд чи заклад серед конкурентів, використовують об’ємні контражурні літери з підсвічуванням. В Одесі замовити виробництво таких інтер’єрних вивісок можна у компанії «Фабрика реклами».

Про контражурні об'ємні літери з підсвічуванням

Особливість цієї настінної вивіски в тому, що за її контуром прокладено світлодіодне підсвічування. Вона додає конструкції об’єму та виділяє її на тлі стіни або іншої поверхні. Сама конструкція виготовляється із ПВХ, пластику або акрилового скла. Її задня стінка зазвичай є прозорим пластиком, який добре розсіює світло. Вивіска кріпиться за допомогою дистанційних утримувачів, які посилюють ефект світлодіодів.

Переваги контражурних об'ємних букв з підсвічуванням

Інтер'єрне контражурне підсвічування об'ємних букв

Підсвітні рекламні конструкції виділяють магазин чи офіс серед конкурентів та на фото, а також допомагають відвідувачам зорієнтуватися у будівлі. Інші їхні переваги:

  • естетичність;
  • простість монтажу;
  • низька витрата електроенергії;
  • великий термін служби.

З таким рекламним носієм можна привернути увагу відвідувачів до товарів та послуг, підвищити впізнаваність бренду та ефективність маркетингової кампанії.

Де розміщують контражурні об'ємні букви з підсвічуванням

Як і інші види інтер’єрної реклами, підсвічувальні настінні конструкції використовують при оформленні офісних та торгових приміщень. Їх також вішають на стінах у салонах краси, клініках, освітніх закладах, дитячих розвиваючих та розважальних центрах.
Переваги контражурних об'ємних букв із підсвічуванням від «Фабрики реклами»

Компанія приймає замовлення на виготовлення та встановлення в Одесі зовнішньої та внутрішньої реклами будь-якої складності та габаритів. Для цього ми маємо сучасну матеріально-технічну базу та креативну команду. Кожен, хто хоче купити у нас інтер’єрні вивіски з підсвічуванням, може розраховувати на:

  • гарантію якості;
  • індивідуальний підхід;
  • помірні ціни;
  • можливість розробки проєкту з фотографіями;
  • гнучкі терміни виготовлення.

Дізнатися скільки коштує виробництво таких вивісок або інших послуг для бізнесу можна за номерами в шапці сайту. Консультанти допоможуть розрахувати попередню вартість обслуговування.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок