Інтер'єрні плоскі літери на тримачах в Одесі

При оформленні торгових залів та офісних приміщень часто використовують плоскі літери, переваги яких полягають у вартості, легкості та простоті монтажу. Однак вони можуть зливатись з поверхнею, знижуючи ефективність маркетингової кампанії. Щоб уникнути цього, їх кріплять на утримувачі, які додають їм обсягу. Замовити виготовлення такої рекламної конструкції можна в компанії «Фабрика реклами».

Про інтер'єрні плоскі букви на тримачах

При виготовленні вивісок використовують оргскло, натуральне дерево, ПВХ або інші матеріали, на які з фото переносять логотип, назву організації або промоматеріали. Далі в них роблять отвори, в які вставляються дистанційні власники. Тому після монтажу полотно знаходиться на відстані стіни. Це додає літер та символів додатковий обсяг. Підсилити ефект можна за допомогою підсвічування.

Переваги інтер'єрних плоских букв на тримачах

Інтер'єрні плоскі літери на тримачах

Основний плюс цих інтер’єрних вивісок у тому, що вони виділяють рекламне полотно та привертають до нього увагу публіки. Інші їхні переваги:

  • простість монтажу;
  • невибагливість у догляді;
  • зносостійкість;
  • великий термін служби.

З такою вивіскою офіс чи магазин виділятиметься серед конкурентів, постійно залучаючи нових клієнтів.

Де розміщують інтер'єрні плоскі літери на тримачах

Ці рекламні конструкції встановлюють на стінах приміщень. Найчастіше їх можна зустріти в офісних будинках, торгових центрах, салонах краси та приватних клініках. Вироби з дерева та інших екологічних матеріалів також встановлюють у школах, дошкільних закладах, дитячих розважальних та розвиваючих центрах.
Переваги інтер'єрних плоских літер на тримачах від «Фабрики реклами»

Компанія пропонує власникам бізнесу в Одесі список рекламних послуг. При виробництві зовнішньої та внутрішньої (Indoor) реклами ми використовуємо перевірені технології та сучасні матеріали, які дозволяють реалізувати проєкт будь-якої складності.

Причини купити у нас настінні вивіски:
  • цікаві та креативні проєкти;
  • можливість реалізувати замовлення на фото;
  • великий вибір матеріалів;
  • доступні ціни;
  • мінімальний термін виготовлення.

Оформити замовлення та дізнатися, скільки коштують рекламні послуги для бізнесу, можна, зателефонувавши за номерами у шапці сайту або клікнувши на «Залишити заявку».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок