Інтер'єрні вивіски з пвх в Одесі

Інтер’єрна реклама – маркетинговий інструмент, що дозволяє відвідувачам орієнтуватися у просторі, знаходити потрібні товари чи відділення. Найчастіше з цією метою використовують настінні інтер’єрні вивіски з ПВХ, які легко переносять негативні впливи та розраховані на великий термін служби. Купити їх в Одесі можна у компанії «Фабрика реклами».

Про інтер'єрні вивіски з ПВХ

Цей рекламний носій виготовляють із полівінілхлориду, якому в процесі виробництва можна надати будь-яку форму та колір. Це дозволяє з максимальною точністю реалізовувати дизайн-проєкт чи фігуру по фото. З нього виходять яскраві літери, символи та об’ємні логотипи, які легко кріпляться на стіну та не навантажують конструкцію.

При монтажі вивісок використовують рідкі цвяхи, 2-сторонній скотч та інші елементи кріплення. Додатково їх оснащують підсвічуванням, яке привертає увагу до бренду при поганому освітленні.

Переваги інтер'єрних вивісок з ПВХ

Інтер'єрні вивіски з пвх

Плюси рекламного носія обумовлені властивостями матеріалу виготовлення. До причин, через які він знайшов застосування у різних сферах бізнесу в Одесі, відносять:

  • висока механічна міцність;
  • легкість;
  • водо- та термостійкість;
  • доступну вартість.

Настінна конструкція, виготовлена ​​з полівінілхлориду, невибаглива у догляді. Вона має велику службу і при цьому швидко окупається.

Де розміщують інтер'єрні вивіски з ПВХ

Полівінілхлорид – недорогий та зносостійкий матеріал, що має практично необмежений термін експлуатації. У внутрішній рекламі конструкції з нього використовують для оформлення стін магазинів, супермаркетів, ресторанів, офісів, салонів краси тощо.
Переваги інтер'єрних вивісок із ПВХ від «Фабрики реклами»

Компанія виробляє та встановлює внутрішні та зовнішні рекламні конструкції для бізнесу. При їх виготовленні використовуються зносостійкі та безпечні матеріали, актуальні друковані технології та якісні комплектуючі. Кожному, хто хоче замовити внутрішню рекламу, ми гарантуємо:

  • можливість розробки проєкту з фотографіями;
  • висока якість матеріалів;
  • мінімальний термін виробництва;
  • перелік супутніх послуг;
  • адекватні ціни.
Для оформлення замовлення зателефонуйте за номерами у шапці сайту або напишіть онлайн-оператору. Він підкаже, скільки коштує послуга та прийме заявку.
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок