Інтер'єрна аплікація на підкладці в Одесі

Найпростіший спосіб привернути увагу до офісу чи торгової точки – встановити вивіску у вигляді яскравої аплікації. Щоб букви та символи можна було легко встановити на стіні чи іншій поверхні, їх потрібно приклеїти на підкладку. Вона спростить монтаж і виступатиме як однотонний фон. Замовити виробництво та встановлення такої інтер’єрної вивіски в Одесі можна в компанії «Фабрика реклами».

Про інтер'єрні аплікації на підкладці

Плоскі літери та логотипи – недорогий рекламний носій. Завдяки різноманітності матеріалів та друкованих технологій у процесі виготовлення їм можна надавати будь-яку форму та колір. Це дозволяє втілювати проєкти з фото або з нуля з максимальною точністю.

Щоб спростити монтаж, літери клеять на пластикову або дерев’яну основу. У ньому роблять отвори для кріплень, внаслідок яких воно надійно кріпиться на стіну. Якщо полотно однотонне, це збільшує читабельність промоматеріалів.

Переваги інтер'єрних аплікацій на підкладці

Інтер'єрна аплікація на підкладці

Встановлення цих настінних конструкцій допомагає привернути увагу до офісу чи торгової точки. Їх переваги:

  • простість монтажу;
  • прийнятна ціна;
  • зручність обслуговування;
  • зносостійкість;
  • великий термін експлуатації.

Настінні вивіски у вигляді літер чи інших символів допомагають відвідувачам зорієнтуватися у будівлі, знайти потрібний магазин чи офіс, запам’ятати бренд.

Де розміщують інтер'єрні аплікації на підкладці

Плоскі букви на клейкій основі використовують у внутрішній рекламі. Ними зонують простір та оформляють стіни у торгових та офісних центрах, клініках, адміністративних, дошкільних та шкільних закладах.
Переваги інтер'єрних аплікацій на підкладці від «Фабрики реклами»

Компанія запрошує до співпраці власників бізнесу в Одесі, які мають великий вибір рекламних послуг. Ми готові встановити зовнішню або внутрішню рекламу, при виробництві якої будуть використані сучасні друковані технології та якісні матеріали.

Кожен, хто купить у нас настінні вивіски, може розраховувати на:

  • точну реалізацію проєкту з фото;
  • доступні ціни;
  • гарантію якості;
  • висока швидкість виготовлення.

Для оформлення замовлення та розрахунку вартості рекламних послуг для бізнесу телефонуйте за номерами у шапці сайту або натисніть на «Залишити заявку». Консультант прийме заявку та підкаже, скільки коштує обслуговування.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок