Інтер'єрні вивіски з дерева в Одесі

Інтер’єрні вивіски з дерева — естетичні та компактні конструкції, які допомагають відвідувачам орієнтуватися у будівлі, а власникам бізнесу – просувати товари та послуги. Вони виготовляються з екологічно чистих матеріалів, що дозволяє встановлювати їх усередині шкіл, дошкільних та медичних закладів. В Одесі замовити виготовлення цього виду внутрішньої (Indoor) реклами можна в компанії «Фабрика реклами».

Про інтер'єрні вивіски з дерева

Рекламний носій є буквами, символами або фігурами, виконаними з натуральної деревини. При виробництві використовують фрезерні або лазерні верстати, які забезпечують плавність та точність ліній. Як орієнтир виступає дизайн-проєкт або фото. Після монтажу на стіні фігуру доповнюють підсвічуванням та дистанційними кріпленнями, які додають їй об’єму.

Перевага інтер'єрних вивісок із дерева

Інтер'єрні вивіски з дерева

Перевага дерев’яних настінних конструкцій полягає не тільки в екологічності. Причинами, через які вони широко використовуються в різних сферах бізнесу, є:

  • естетика;
  • простість монтажу;
  • універсальність;
  • стійкість до корозії та перепадів температури;
  • стабільність розмірів.

Логотип або назва бренду, виготовлена ​​у вигляді настінної конструкції з дерева, виглядає дорого та підкреслює престиж компанії.

Де розміщують інтер'єрні вивіски з дерева

Виходячи з назви, конструкції встановлюють на стінах усередині приміщень. Найчастіше їх можна зустріти в офісах, салонах краси, ресторанах та магазинах. Екологічна чистота дозволяє розміщувати їх у лікарнях, дитячих центрах, дошкільних і шкільних закладах.

Переваги інтер'єрних вивісок із дерева від «Фабрики реклами»

Компанія виготовляє та встановлює в Одесі внутрішню та зовнішню рекламу будь-якої складності та масштабу. Крім дерев’яних інтер’єрних вивісок, у нас можна купити бренд-воли, таблички, ростові фігури, картини по фото та інші рекламні конструкції. Ми гарантуємо:
  • висока якість матеріалів та складання;
  • своєчасні терміни виготовлення;
  • великий вибір дизайнів та матеріалів;
  • доступні ціни.
Щоб замовити виробництво рекламної конструкції або дізнатися скільки коштує її обслуговування, зателефонуйте за вказаними номерами або напишіть в онлайн-чат. Оператор розповість про послуги та розрахує орієнтовну вартість.
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок