Інтер'єрні об'ємні літери на підкладці в Одесі

Об’ємні літери — рекламна конструкція, яка допомагає оформити приміщення, зонувати простір та виділити бренд. Щоб спростити монтаж їх поміщають на пластикову або дерев’яну підкладку. Замовити таку незвичайну інтер’єрну вивіску в Одесі можна в компанії «Фабрика реклами».

Про інтер'єрні об'ємні літери на підкладці

3D символи – ефективний маркетинговий інструмент, що гарантовано привертає увагу відвідувачів. У процесі виготовлення використовують акрил, ПВХ, дерево та інші матеріали. Щоб вони відповідали фото чи дизайн-проєкту, їм надають потрібну форму та фарбують у різні кольори. Після цього 3D фігури кріплять на дерев’яну або пластикову підкладку та за кілька хвилин вішають на стіну.

У комплектацію настінних вивісок також можуть входити дистанційні тримачі та підсвічування, які посилюють тривимірний ефект.

Переваги інтер'єрних об'ємних літер на підкладці

Об'ємні інтер'єрні літери на підкладці

Конструкція кріпиться на стіні, займаючи мінімум місця, але при цьому маючи величезний маркетинговий потенціал. Вона:

  • зонує простір;
  • допомагає відвідувачам орієнтуватися у будівлі;
  • привертає увагу до торгової точки;
  • підвищує впізнаваність бренду.

Власники бізнесу обирають її через відмінні експлуатаційні характеристики. Настінні вивіски швидко монтуються, невибагливі в обслуговуванні, легко переносять агресивні дії.

Де розміщують об'ємні інтер'єрні літери на підкладці

Плоскі та об’ємні літери відносяться до Indoor реклами та розміщуються всередині приміщень. З їхньою допомогою оформлюють простір офісів, торгових центрів, медичних та освітніх закладів, творчих та танцювальних студій.
Переваги інтер'єрних літер на підкладці від «Фабрики реклами»

Компанія працює в Одесі понад 20 років. За цей час ми наростили матеріально-технічну базу, яка дозволяє проєктувати та встановлювати зовнішню і внутрішню рекламу будь-якої складності та габаритів. Тому кожному, хто хоче купити її, ми гарантуємо:

  • максимально точну реалізацію проєкту з фото;
  • великий вибір рекламних послуг;
  • помірні ціни;
  • оптимальні терміни виготовлення.

Щоб замовити виробництво вивісок та дізнатися, скільки коштують інші послуги для бізнесу, телефонуйте за номерами у шапці сайту або пишіть в онлайн-чат. Оператор надасть потрібну інформацію та розрахує вартість обслуговування.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок