Друк подарункових сертифікатів у Одесі

Подарунковий сертифікат – універсальний подарунок, який можна піднести з будь-якого приводу. Покупцям він полегшує життя, а продавцям дає можливість збільшити прибуток і прискорити товарообіг. В Одесі замовити виробництво креативної продукції поліграфії можна в “Фабриці реклами”. Компанія надає комплекс поліграфічних послуг і виготовляє друковану продукцію, яку можна купити за найкращою вартістю.

Про друк подарункових сертифікатів

Під подарунковим сертифікатом розуміють талон, який надає пред’явнику знижку на купівлю. Його можна придбати в брендовому бутіку, салоні краси або будь-якому іншому магазині. Продавцю він допомагає підтримувати товарообіг, а покупцеві не дає мучитися з пошуком подарунка.

Переваги та матеріали друку подарункових сертифікатів

Друк подарункових сертифікатів

Для роздруківки цього виду продукції поліграфії використовують міцний і щільний папір. За необхідності його піддають ламінуванню або іншій постдрукарській обробці. Вона:

  • підвищує міцність і зносостійкість зображення;
  • покращує тактильні властивості;
  • добре запечатує чорнило;
  • надає м’якого або дзеркального блиску.

Єдиний недолік постдрукарської обробки – ціна. Зате з нею така продукція поліграфії візуально і на дотик має дорожчий вигляд.

Види друку подарункових сертифікатів

У друкарні “Фабрика реклами” налагоджено виробництво друкованої продукції різного розміру та дизайну. Під час роздруківки подарункових сертифікатів використовують спеціальні принтери, що працюють на основі цифрової, лазерної або офсетної технології. Щоб отримати ексклюзивну продукцію поліграфії з приємною текстурою, об’ємними символами чи незвичними деталями, при її виготовленні вдаються до шовкографії або трафаретного друку.

Переваги друку подарункових сертифікатів від "Фабрики реклами"

Понад 20 років компанія проєктує, виготовляє і встановлює в Одесі зовнішню і внутрішню рекламу. Ми також відкрили друкарню, яку обладнали сучасними принтерами та якісними витратними матеріалами. Тож кожен, хто хоче купити у нас бланки та сертифікати, може розраховувати на:

  • мінімальні терміни виготовлення;
  • високу якість друку;
  • великий вибір макетів і розмірів;
  • помірні ціни.

Щоб замовити друковану продукцію або розрахувати вартість інших послуг, заповніть форму для зворотного дзвінка або зателефонуйте за вказаними номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок