Друк фірмових сертифікатів у Одесі

Щоб підвищити впізнаваність бренду, потрібно приділяти увагу оформленню не тільки основного продукту, а й побічного. Це стосується сувенірної продукції та бізнес-документації. Якщо організація займається навчанням або підвищенням кваліфікації, потрібно підготувати фірмові сертифікати та бланки. В Одесі замовити їх за доступною ціною можна в “Фабриці реклами”. Компанія надає комплекс поліграфічних послуг і виготовляє оригінальну продукцію поліграфії у великих і малих накладах.

Про друк фірмових сертифікатів

Під фірмовим сертифікатом розуміють бланк, який підтверджує проходження спеціального навчання або курсу підвищення кваліфікації. Під час роздруківки використовують папір розміром 210х297 мм (A4), прикрашений логотипом або оформлений у корпоративному стилі.

Переваги та матеріали друку фірмових сертифікатів

Друк фірмових сертифікатів

Оригінальна продукція підкреслює авторитет, креативність і престиж організації. Її роздруковують на дизайнерському папері, який є:

  • підвищує зносостійкість зображення;
  • не вигорає;
  • відрізняється щільністю і міцністю;
  • наділена приємними тактильними властивостями.

Її єдиний недолік – вартість. Однак це компенсується ефектом, який продукція поліграфії справляє на споживача.

Види друку фірмових сертифікатів

Під час виробництва продукції в друкарні “Фабрика реклами” фахівці використовують сучасні друкарські технології. Якщо потрібен терміновий роздрук маленької партії бланків, вдаються до цифрового друку. Якщо терміни не обмежені, можна купити бланки, надруковані на офсетному принтері. Для виготовлення нестандартної продукції поліграфії підійде трафаретний друк або шовкографія.

Переваги друку фірмових сертифікатів від "Фабрики реклами"

“Фабрика реклами” надає в Одесі професійні поліграфічні послуги. Для цього у компанії є власна друкарня з сучасним обладнанням, в якій налагоджено виробництво стандартної та нестандартної друкованої продукції. Вирішивши купити у нас продукцію поліграфії, можете розраховувати на:

  • високу якість матеріалів і друку;
  • мінімальні терміни виготовлення;
  • великий вибір розмірів і проєктів;
  • доступні ціни.

Для отримання детальної інформації залиште заявку за кнопкою “Замовити дзвінок”. Менеджер передзвонить, щоб надати детальну консультацію та розрахувати вартість послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок