Друк фірмових бланків у Одесі

Щоб підвищити впізнаваність бренду чи продемонструвати корпоративний стиль, бізнесмени в Одесі та інших містах використовують фірмові бланки. На них заздалегідь проставляють логотип, назву, адресу та контакти організації, щоб в одержувачів склалося позитивне уявлення про неї. Замовити виготовлення продукції бізнес-поліграфії можна у компанії «Фабрика реклами». Ми маємо інфраструктуру, яка дає можливість друкувати сертифікати та бланки будь-якого розміру та дизайну.

Про друк фірмових бланків

Під фірмовим бланком розуміють продукцію, відзначену відмітним знаком. Зазвичай у його верхній частині дрібним шрифтом наносять логотип, назву, контакти, адресу та іншу інформацію. Такі листи використовують при роздрукуванні договорів, прайсів, заяв, інвойсів тощо.

Переваги друку фірмових бланків

Друк фірмових бланків

До розробки фірмових бланків можна розпочинати відразу після відкриття фірми. Вони допоможуть:

  • підвищити впізнаваність бренду;
  • добитися лояльності з боку клієнтів та бізнес-партнерів;
  • виділитися серед конкурентів;
  • продемонструвати престиж компанії.

Головне, щоб продукція поліграфії виглядала стильно, лаконічно та акуратно. Тому перш ніж замовити її, потрібно розробити макет, підібрати матеріали та спосіб друку.

Види друку фірмових бланків

При виробництві ділової документації на друкарні «Фабрика реклами» використовують спеціальні принтери, що працюють на цифровій або офсетній технології. Вони відрізняються швидкістю роздруківки та вартістю кожного екземпляра. Іноді можна купити продукцію, виготовлену за технологією шовкографії. Вона створює яскраві, насичені та детально промальовані зображення. Її недолік — низька швидкість друку та ціна.

Переваги друку фірмових бланків від «Фабрика реклами»

Компанія відкрила в Одесі власну друкарню, яку оснастила сучасним друкарським обладнанням та витратними матеріалами. Це дозволило налагодити виробництво якісної продукції поліграфії різного розміру у будь-яких тиражах. Вирішивши купити її, можете розраховувати на:

  • високу якість поліграфічних послуг;
  • великий вибір макетів;
  • доступні ціни;
  • мінімальний термін виготовлення.

Для отримання детальної інформації про умови та вартість послуг поліграфії, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за прикріпленими номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок