Акрилайт з аплікацією в Одесі

Ефективний варіант реклами для просування бізнесу – акрилайт з аплікацією. Вироби такого формату мають дуже привабливий та футуристичний зовнішній вигляд. Завдяки використанню кольорових елементів вдається привернути увагу до інформації, відображеної на конструкції зовнішньої або внутрішньої реклами.  

Акрилайт з аплікацією та його переваги

Акрилайт з аплікацією
Рекламні конструкції з прозорого оргскла, доповненого кольоровою аплікацією, мають прийнятну ціну та відрізняються зносостійкістю. За допомогою комбінації матеріалів вдається досягти чудового зорового ефекту, який привертає увагу перехожих до акрилайту та інформації на ньому нанесеною. Перевагою акрилових конструкцій з аплікацією називають:
  • можливість нанесення логотипів, що підвищують впізнаваність бренду;
  • яскраве колірне рішення;
  • невисока вартість виготовлення.
Кафе, бари та ресторани часто вибирають вироби середнього розміру з однотонним заднім фоном або варіанти, доповнені ефектом мерехтіння, що створює романтичний настрій.
Акрилайти з аплікацією можуть мати різні варіанти кріплення. Найчастіше намагаються замовити настінні конструкції або купити настільні варіанти в оригінальному стилі, які часто виконують роль покажчиків або інформаційних дощок з переліком послуг.

Виробництво акрилових вивісок в Одесі

Сучасне обладнання, яке має у своєму арсеналі компанія «Фабрика реклами», надає можливість виготовлення якісних акрилайтів з аплікацією. Конструкції можна замовити у будь-якому розмірі та кількості. Орієнтовна вартість вивіски з оргскла вказана на сайті. Підсумкова вартість виробництва партії виробів обумовлюється під час оформлення замовлення.

Будь-які акрилайти можна купити з доставкою з Одеси до будь-якого населеного пункту України. Фахівці «Фабрики реклами» нададуть послугу вибору оптимального варіанта вивіски для швидкого просування бізнесу клієнта.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок