Акрилайт з накладним акрилом в Одесі

Цікаве дизайнерське рішення – акрилайт з накладними елементами. Вивіска такого формату ефектно виглядає як усередині приміщення, так і зовні. Рекламну конструкцію невеликого розміру можна замовити та використовувати як оригінальні покажчики або встановити на стіні офісу.

Багатошарові вивіски з оргскла та їх переваги

Акрилайт з накладним акрилом

Акрилайти з накладним акрилом особливо популярні у клієнтів, чий бізнес пов’язаний з креативом. Найчастіше хочуть купити вивіски незвичайного формату власники магазинів одягу та взуття, а також салонів краси. Оригінально виглядатиме конструкція з накладними логотипами та літерами та доповнена світлодіодним підсвічуванням у кафе та кав’ярнях, ресторанах чи дитячих ігрових центрах.

Серед головних переваг акрилових вивісок з накладками відзначають:

  • оригінальність;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • невисока ціна;
  • простість виготовлення.
При виробництві рекламних об’єктів використовується оргскло різних кольорів, що дозволяє легко створити оригінальні варіанти вивісок. Акрилайти з накладним акрилом найчастіше передбачають кріплення на стіні або під стелею. Це зумовлено деякою крихкістю конструкції, яка потребує підвищеної уваги до себе.

Акрилайти з накладним акрилом: де в Одесі замовити за вигідною вартістю

«Фабрика реклами» – одна з найвідоміших компаній, що надають послуги з розробки, виготовлення та монтажу вивісок різного формату та розміру для реклами всіх видів бізнесу.

Власне виробництво в Одесі дозволяє створювати акрилайти у найкоротші терміни. Всі вироби можна придбати з доставкою по Україні. Вартість можна уточнити під час замовлення послуги.

Умови співпраці, ціни на великі партії товару та інші нюанси можна обговорити з консультантами «Фабрики реклами» за телефоном.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок