Настінні акрилайти в Одесі

Як оригінальну внутрішньої реклами можна використовувати настінні варіанти акрилайтів, адже конструкції такого формату можна легко вписати в інтер’єр приміщення. Привабливий зовнішній вигляд, невисока вартість та короткий час на виготовлення роблять їх найбільш затребуваними варіантами серед усіх різновидів світлових вивісок.

Настінний акрилайт та його переваги

Настінні акрилайти

Бажаючі замовити настінний акрилайт мають кілька цілей. Головними серед них є:

  1. Бажання заощадити. Рекламні щити будь-якого розміру мають низьку вартість.
  2. Потреба привернути увагу до бізнесу. Цікавий зовнішній вигляд та можливість нанести будь-яку інформацію на оргскло робить рекламу в такому стилі популярною серед клієнтів.

Простота виготовлення та відсутність складного догляду, а також довговічність світлових рекламних щитів робить акрилайти популярними серед власників ресторанного бізнесу та закладів, що надають послуги різного спрямування. Можливість купити на додаток до настінних конструкцій вивіски та таблички в єдиному дизайнерському стилі позитивно впливає на попит на вироби з оргскла.

Переваги настінних акрилайтів від «Фабрики реклами»

Головними перевагами акрилових вивісок, що світяться від «Фабрики реклами», виробництво якої знаходиться в Одесі, є невисока ціна та якість. Випуск продукції ведеться на сучасному устаткуванні, здатному забезпечити максимально повний результат відповідно до запитів замовника.

Замовити та купити акрилайти різних розмірів у «Фабриці реклами» можна на сайті. За потреби фахівці нададуть послугу монтажу виробів та проінструктують щодо використання світлових об’єктів. Можлива доставка конструкцій з виробництва в Одесі в будь-який регіон. Уточнити порядок виготовлення та відправлення виробів, а також ціни можна у консультантів.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок