Інтер'єрні акрилайти в Одесі

Стійки та конструкції з акрилу можуть використовуватися не тільки в ролі внутрішньої реклами. Можливість виробництва виробів із застосуванням різних технологій, використання аплікацій, кольорового оргскла та підсвічування дозволяє створювати унікальні артоб’єкти. Інтер’єрні акрилайти можуть бути виготовлені за типом стійок та об’єктів, що кріпляться до стіни або стелі.

Інтер'єрні акрилайти: застосування та переваги

Інтер'єрні акрилайти

Купити інтер’єрні акрилайти можна з метою використання як об’єкти для оформлення місць продажу. Замовити вивіски доцільно за необхідністю вигідного представлення бізнесу: за допомогою недорогих та зносостійких конструкцій можна оформити приміщення офісу, а також вказати шлях покупцю. Тонкі панелі з оргскла можна використовувати для:

  • виставкових стендів;
  • навігаторів (покажчиків).

При виробництві інтер’єрних акрилайтів можуть застосовуватися різні технології. Від обраного макета, розміру та складності залежить вартість виробу та термін його виготовлення.

Перевагами використання інтер’єрних акрилайтів є можливість швидкого розмежування простору, неповторність сюжету і можливість створення виробів зі складними елементами.

Акрилайти для просування послуг та оптимізації бізнесу в Одесі

У компанії «Фабрика реклами» можна замовити та купити інтер’єрні конструкції з акрилу будь-якого формату, розміру та кольору. Сучасне обладнання на виробництві дозволяє випускати вироби зі світлодіодними стрічками, а також випускати об’єкти з гравіюванням та аплікаціями.

На сайті можна ознайомитись з базовими цінами на товари та послуги компанії. Точний розрахунок вартості виробу спеціалісти компанії «Фабрика реклами» зроблять відразу після оцінки робіт та підрахунку матеріалу на виготовлення.

Терміни доставки виробів, а також ціну встановлення акрилових конструкцій на території Одеси та за її межами можна дізнатись у консультантів.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок