Акрилайти з динамічним підсвічуванням в Одесі

Привабливі та оригінальні акрилайти з динамічним підсвічуванням – чудове дизайнерське та маркетингове рішення. Невисока ціна, швидке виготовлення та можливість створення вивіски з логотипами в одному стилі з внутрішнім оздобленням приміщення роблять конструкції з оргскла популярними. Вивіски з акрилу, доповнені динамічним підсвічуванням, можна купити в якості внутрішньої реклами товарів та послуг або використовувати замість покажчиків.

Акрилайти з динамічним світлом: сфери застосування та переваги

Акрилайти з динамічним підсвічуванням

За допомогою мерехтливого або об’єкта, що змінює колір можна легко донести потенційному покупцеві потрібну інформацію. Незвичайний дизайн гідно оцінять:

  • клієнти салонів краси та магазинів;
  • відвідувачі розважальних закладів;
  • батьки та учні дитячих центрів.

Також можна замовити вивіску з мерехтливим підсвічуванням для агентства нерухомості, аптеки або квіткового кіоску. Це дає можливість заявити про свій бізнес із мінімумом витрат.

Головною перевагою акрилових панелей є легкість. Це дозволяє створювати конструкції різних розмірів. Деякі різновиди вивісок з динамічним підсвічуванням можна підключити до незалежного джерела енергії.

Акрилайти від «Фабрики реклами»: як купити і вартість

Акрилові вивіски з динамічним підсвічуванням, які можна використовувати для просування бізнесу, пропонує компанія «Фабрика реклами». Виробництво розташоване в Одесі, але, за бажанням замовника, можлива доставка продукції за межі міста.

Вартість акрилайтів залежить від розміру, складності виготовлення та кріплення. Орієнтовну ціну виробу можна побачити на сайті. Підсумкові витрати на придбання пристрою та послуги монтажу можна дізнатись у консультанта. Уточнити терміни виробництва можна також менеджер компанії.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок