Підвісний акрилайт в Одесі

Серед сучасних варіантів реклами, розмістити яку можна на виставкових стендах, над входом до магазину або всередині приміщення у вигляді стійки, що світиться, виділяють акрилайти . Виготовлення рекламних конструкцій займає небагато часу, і цей фактор також багато в чому впливає на попит та бажання замовити виріб для просування власного бізнесу.

Акрилайти та їх основні переваги

Підвісний акрилайт

Конструкції у форматі підвісних акрилайтів – гарне рішення для внутрішньої реклами. Вироби невеликого розміру також можна купити та використовувати як покажчики. Рекламні щити такого формату відрізняють легкість, привабливий дизайн та невисока ціна. Серед інших переваг підвісних моделей фахівці компаній зазначають:

  • довговічність;
  • простість установки;
  • мінімум витрат часу на догляд.

При виробництві підвісного акрилайта можуть використовуватися аплікації, світлодіодні стрічки та накладки, що створюють ефект об’ємності картинки. Багато компаній, що займаються виготовленням виробів з акрилу, готові випускати конструкції з кольорового скла. Власники салонів краси та магазинів, чий бізнес пов’язаний з індустрією краси, хочуть купити підвісні вироби з гравіюванням.

Вартість акрилайтів залежить від розміру, кількості світлових елементів, а також технологій, що застосовуються під час виробництва. Послуга встановлення конструкцій підвісного типу також оплачується окремо.

«Фабрика реклами» в Одесі: співробітництво та ціни

Замовити підвісний акрилайт у будь-якому розмірі та виконанні можна у компанії «Фабрика реклами». Власне виробництво дозволяє виготовляти якісні конструкції у мінімально короткі терміни. У клієнтів є можливість купити велику партію товару за вигідною вартістю.

Обговорити доставку в Одесу, замовити виготовлення акрилайтів у потрібному кольорі або уточнити умови співпраці можна у консультантів. Ознайомитись зі зразками робіт та повним переліком послуг можна на сайті компанії.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок