Настільні акрилайти в Одесі

В якості внутрішньої реклами можна використовувати настільні акрилайти. Конструкції такого типу зазвичай мають невеликий розмір та ціну, і часто використовуються для бізнесу як покажчики. На вивісках, для виготовлення яких застосовується тонке оргскло, також можна розмістити логотипи та інформацію, що сприятиме просуванню товарів та послуг.

Настільні акрилайти: їх використання та переваги

Настільні акрилайти

Головною особливістю настільних вивісок з акрилу є простота виготовлення, легкість та мобільність. Найчастіше рекламна продукція розміщувати на столі має невеликий розмір. Це прискорює процес виробництва великої партії та дозволяє клієнту купити велику кількість за прийнятною ціною. Серед переваг використання даного типу конструкцій зазначають:

  • привабливий зовнішній вигляд;
  • низька вартість виробів;
  • широкий асортимент.

Конструкції можуть використовуватися поодинці або разом із рекламою іншого формату.

Де в Одесі купити акрилайти настільного формату

Замовити акрилайти, які можна встановити на столі, можна в Одесі у «Фабриці реклами». Клієнтами компанії сьогодні є організації та підприємства різних галузей діяльності, які продають товари в Україні.

Ознайомитись з переліком послуг та подивитися, які вироби побажали замовити наші клієнти для просування бізнесу, можна на сайті. Отримати консультацію щодо вартості, умов доставки, надання послуги встановлення та термінів виробництва потрібної кількості настільних вивісок з акрилу можна у консультантів «Фабрики реклами».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок