Акрилайт із контуром зі світлодіодної стрічки в Одесі

Стильний і бюджетний варіант вивіски, яка вдало впишеться в інтер’єр і відіграє роль об’єкта внутрішньої реклами, – акрилайт з контуром зі світлодіодної стрічки. На відміну від інших різновидів виробів з оргскла, цей вид виробів відрізняється лаконічністю. Стильний зовнішній вигляд та ергономічність – головні якості, завдяки яким замовити акрилайт у такому форматі хочуть власники підприємств, орієнтованих на б’юті індустрію, ресторанний бізнес чи торгівлю ексклюзивними товарами.

Акрилайти з контуром зі світлодіодної стрічки: особливості та переваги

Вивіски з акрилу, доповнені світлодіодною стрічкою, – найвигідніший варіант для багатьох замовників. Бажання мати такі акрилайти продиктоване можливістю використовувати виріб там, де неможливо встановити вивіску, що світиться, будь-якого іншого формату. Головною перевагою такого формату є можливість роботи від автономного джерела живлення. Замовити вивіску зі світлодіодною стрічкою вигідно магазинам чи фірмам, які надають побутові послуги населенню. Невеликі за розміром і доступні за ціною акрилайти можна використовувати як покажчики.
Акрилайт із контуром зі світлодіодної стрічки

Купити акрилайт зі світлодіодною стрічкою доцільно для:

  • розважальних закладів;
  • дитячих навчальних центрі;в
  • медичних кабінетів.

Вироби зі світлодіодним підсвічуванням мають невисоку вартість, відрізняються довговічністю та простотою обслуговування. Установка конструкцій не становить складності. За потреби цю послугу надають компанії, які займаються виробництвом реклами.

Виробництво акрилайтів в Одесі

Замовити виготовлення акрилових вивісок різного формату та кольору в Одесі можна у компанії «Фабрика реклами». Всі різновиди рекламних вивісок для просування бізнесу можна придбати з доставкою по Україні.

Ціни на виготовлення продукції у «Фабриці реклами» відповідають середньому сегменту. Вартість партії товару та оригінальних конструкцій великих розмірів обумовлюється з клієнтом. З повним переліком послуг та зразками робіт можна ознайомитись на сайті.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок