Акрилайт на дистанційних ніжках в Одесі

В якості цікавої та стильної рекламної конструкції клієнти все частіше намагаються купити акрилайти. Особливу популярність останнім часом набули варіанти на дистанційних ніжках. Вироби мають футуристичний вигляд, привертають увагу до себе та інформації про бізнес, товари та послуги, а також легко вписуються в інтер’єр. Завдяки цим якостям і невисокій ціні прозорі стекла з вигравіруваними написами найчастіше стають об’єктами внутрішньої реклами.

Акрилайт на дистанційних ніжках: особливості вибору

Акрилайт на дистанційних ніжках

Перш ніж підібрати оптимальний варіант конструкції у форматі акрилайту на дистанційних ніжках та замовити його виготовлення, потрібно звернути увагу на:

  • розміри скла;
  • міцність кріплення конструкції;
  • формат напису та колір її свічення.

Вартість виготовлення виробу багато в чому залежить від якості матеріалу та кількості, тому компанії розраховують ціну тільки акрилайтів після розробки макета.

 

Акрилайти в Одесі за вигідною вартістю

Замовити полімерне скло з вигравіруваним логотипом можна у «Фабриці реклами», виробництво якої знаходиться в Одесі. Ціна та терміни виготовлення рекламної конструкції для просування бізнесу залежать від складності проєкту, його розмірів та кількості світлових елементів.
Повну інформацію про рекламу у форматі акрилайт та особливості експлуатації об’єкта, а також супутні послуги та інші типи конструкцій можна дізнатися у консультантів. Всі вироби з виробництва «Фабрики реклами» можна придбати з доставкою по Україні. З повним переліком можливостей та зразками виробів можна ознайомитись на сайті.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок