Неонова вивіска для приватних аптек в Одесі

Щоб аптеку легше було знайти, маркетологи рекомендують власникам бізнесу використовувати вивіски, що світяться. У переліку найбільш вдалих варіантів наголошують варіанти, а також вироби, при виробництві яких використовується технологія неон флекс. Неонові вивіски будь-якого формату мають невисоку вартість, що робить їх популярними в Одесі.

Особливості вивісок для приватних аптек

Неонова вивіска для приватних аптек

При підборі дизайну зовнішньої реклами необхідно врахувати не лише ціну, та й такі критерії, як:

  • місце розташування;
  • форма;
  • розмір.

Залежно від переваги замовника, реклама може бути світиться або мерехтить. Деякі формати неонових рекламних об’єктів можна встановлювати всередині приміщення.

Розмір та форма покажчика для приватної аптеки можуть бути різними. При цьому, на думку маркетологів, покажчик по можливості має кріпитися на висоті, щоб клієнти бачили його здалеку. Бажано, щоб реклама бізнесу була виконана у кольорах логотипа аптеки чи містила елементи, що його нагадують. Досить часто клієнти хочуть купити варіант із посудиною Гігієї або аптекарськими вагами (саме ці два символи найбільш впізнавані людьми).

Де і як замовити послугу виготовлення вивіски

Величезний асортимент зовнішньої та внутрішньої реклами можна замовити за вигідною ціною у «Фабриці реклами». Власне виробництво дозволяє утримувати доступну вартість та гарантувати високу якість продукції, а також швидке виготовлення великої партії виробів.

Щоб купити вивіску для приватної аптеки та оформити послугу встановлення, потрібно звернутися до консультантів компанії «Фабрика реклами».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок