Неонова вивіска для барів в Одесі

У ресторанному бізнесі прибуток залежить кількості відвідувачів. Щоб заклад постійно приваблював нових клієнтів, його потрібно правильно оформити. У цьому допоможуть неонові вивіски, які виділяють кафе, бар чи ресторан серед конкурентів, особливо у темну пору доби. В Одесі замовити виробництво виробів з неон флексу можна в компанії «Фабрика реклами».

Про неонову вивіску для барів

При оформленні розважальних закладів використовують неон флекс — гнучкі силіконові трубки, всередині яких розміщується світлодіодна стрічка. Він забезпечує м’яке розсіяне свічення, яке не дратує та діє ненав’язливо. При виготовленні силіконових трубок можна надати будь-яку форму та розмір, щоб реалізувати найсміливіший дизайн-проєкт.

Неон флекс стійко витримує атмосферні дії, у тому числі коливання температури від -25 до +50 градусів. Це робить його незамінним під час оформлення фасадів будівель.

Переваги неонових вивісок для барів

Неонова вивіска для барів

Будь-яка вивіска – ефективний інструмент зовнішньої реклами. З її допомогою можна:

  • привернути увагу аудиторії;
  • виділитися серед конкурентів;
  • додати закладу цікаві контури;
  • донести до клієнтів потрібну інформацію (написи «Open», «24/7» тощо).

Якщо при виробництві літер, написів або об’ємних фігур використовується неон флекс, це робить їх довговічними, зносостійкими та недорогими.

Де розміщують неонові вивіски для барів

Неонові літери, логотипи та написи встановлюють на фасаді, даху чи торці закладу, а також над входом до будівлі. Залежно від розміру, їх можна повісити над барною стійкою, столиками або в іншій частині приміщення як декор.
Переваги неонових вивісок для барів від «Фабрики реклами»

Компанія пропонує підприємцям Одеси послуги з проєктування, виготовлення та встановлення зовнішньої та внутрішньої реклами будь-якої складності та розміру. При виробництві рекламних конструкцій для ресторанного бізнесу ми використовуємо сучасні методики та високотехнологічні матеріали. Тому, при оформленні замовлення можете розраховувати на:

  • цікаві концепти;
  • висока якість складання та матеріалів;
  • помірні ціни;
  • гнучкі терміни виготовлення.

Щоб купити рекламну конструкцію, натисніть кнопку «Залишити заявку». Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення та розрахувати попередню вартість послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок