Неонова вивіска для нічних клубів в Одесі

Клуби, бари та дискотеки Одеси починають працювати у темну пору доби, коли звичайні банери, білборди та інші рекламні конструкції втрачають свою ефективність. Залучати відвідувачів до закладу можна за допомогою неонової вивіски, що світиться, заздалегідь надавши їй потрібну форму і розмір. Замовити виробництво виробів з неон флексу можна в компанії «Фабрика реклами».

Про неонові вивіски для нічних клубів

При виготовленні вивісок для дисків використовують неон флекс. Цей матеріал являє собою гнучкі силіконові трубки з вбудованою світлодіодною стрічкою, що створює м’яке світло, що розсіює. Їх прокладають уздовж виступів і фасадів, щоб підкреслити архітектуру будівлі, або використовують у виробництві написів, візерунків і об’ємних конструкцій, що світяться.

Переваги неонових вивісок для нічних клубів

Неонова вивіска для нічних клубів

Зовнішня реклама – маркетинговий інструмент, покликаний залучати та утримувати увагу аудиторії. Якщо вона виготовлена ​​з неону флексу, то:

  • дорого коштує;
  • легко монтується та демонтується;
  • стійко переносить атмосферні впливи;
  • має великий термін служби.

За допомогою цього матеріалу можна надати будівлі незвичайного контуру або зібрати цікаву конструкцію, яка допоможе виділятися серед конкурентів і успішно просувати бізнес.

Де розміщують неонові вивіски для нічних клубів

Динамічні написи, що світяться можна використовувати у зовнішній та інтер’єрній рекламі. У першому випадку її встановлюють над входом, на фасаді, даху та торцях будівлі. Інтер’єрні конструкції вішають над барними стійками, діджейськими пультами, танцполом та в інших місцях як декор.
Переваги неонових вивісок для нічних клубів від «Фабрики реклами»

Компанія приймає замовлення на проєктування, виготовлення та встановлення в Одесі рекламних конструкцій будь-якого розміру та складності. Крім білбордів і брандмауерів, ми виготовляємо конструкції, що світяться, які органічно вписуються в архітектурний вигляд міста. Причини, щоб купити у нас зовнішню або внутрішню рекламу:

  • великий вибір цікавих концептів;
  • якісне складання та матеріали;
  • висока якість монтажних послуг;
  • доступні ціни;
  • висока швидкість виготовлення.

Отримати детальну інформацію про послуги для ресторанного бізнесу та розрахувати їх вартість можна, натиснувши кнопку «Залишити заявку» або написавши в онлайн-чат.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок