Неонова вивіска для дискотек в Одесі

Щоб дискобар чи нічний клуб постійно залучав відвідувачів, потрібно створити умови, у яких клієнтам буде весело та комфортно. При цьому велику увагу слід приділити оформленню закладу. Вже з порога відвідувачі повинні розуміти, що на них чекає веселий та цікавий відпочинок. Створити таке враження можна за допомогою неонової вивіски. Вона виділятиме заклад у темний час доби та створюватиме потрібний настрій. Купити виріб з флекс неону можна в компанії «Фабрика реклами».

Про неонові вивіски для дискотек

Написи, що світяться, виготовляють з флекс неону — гнучкого і міцного силіконового шнура, всередині якого розміщується світлодіодна стрічка. Він створює рівномірне і м’яке свічення, яке не дратує очі. Його прокладають уздовж стін, вікон та виступів, підкреслюючи архітектуру будівлі або задаючи йому незвичайне обриси. З гнучкого шнура, що світиться, також можна створювати написи, візерунки та об’ємні фігури будь-якого розміру.

Переваги неонових (флекс неонових) вивісок для дискотек

Неонова вивіска для дискотек

Зовнішня реклама – інструмент, що допомагає просувати бізнес в Одесі чи іншому місті. Вона:

  • привертає увагу до закладу;
  • виділяє його серед конкурентів;
  • органічно вписує його в архітектурний вигляд міста;
  • створює потрібний настрій.

Якщо при виробництві конструкції використовується флекс неон, це підвищує її зносостійкість, збільшує термін служби та знижує собівартість.

Де розміщують неонові вивіски для дискотек

Стрічки, що світяться, з неон флексу прокладають уздовж фасадів, архітектурних форм і стін будівлі. Великі написи встановлюють над входом, на даху, фасаді чи торцях будівлі. Невеликі літери та візерунки використовують як декор, розміщуючи над барною стійкою, танцполом або діджейським пультом.
Переваги неонових вивісок для дискотек від «Фабрики реклами»

«Фабрика реклами» — один з найбільших в Одесі виробників зовнішньої та внутрішньої реклами. Ми приймаємо замовлення на виготовлення вивісок, що світяться, будь-якого розміру, а також надаємо кваліфіковані монтажні послуги. Переваги «Фабрики реклами»:

  • великий вибір оригінальних проєктів;
  • висока якість матеріалів та складання;
  • доступні ціни;
  • гнучкі терміни виготовлення.

Щоб замовити рекламу або розрахувати вартість інших послуг для бізнесу, напишіть оператору онлайн-чату або натисніть на кнопку «Залишити заявку».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок