Неонова вивіска для салонів в Одесі

Неонова (флекс неонова) вивіска – відмінний варіант зовнішньої та внутрішньої реклами, яка у багато разів краща з погляду маркетингу та вигідніше за ціною порівняно зі стандартними банерами та бордами. Різноманітність форм і розмірів дозволяє замовити виріб, який максимально повно відповідатиме запитам замовника та допоможе вигідно виділити салон серед конкурентів.

Головні критерії неонових вивісок для салонів

При підборі неонових вивісок дуже важливо визначитися із призначенням, форматом, розміром та кольоровою гамою виробу. Цікавий варіант зовнішньої реклами для бізнесу являють собою рекламні щити з об’єктами, що світяться. Також можна придбати моделі, що мають нестандартну форму корпусу.

Завдяки можливості виготовлення реклами, використовуючи сучасну технологію неон флекс, вдається отримати цікаві дизайнерські варіанти. Такий формат виробів вигідний універсальністю, а замовити його можна як для розміщення всередині приміщення, так і для зовнішньої установки. Простота виробництва дає можливість виготовлення великої партії рекламних об’єктів у стислі терміни.

Переваги неонових вивісок від «Фабрики реклами»

Неонова вивіска для салонів в Одесі

Компанія «Фабрика реклами» працює на території Одеси протягом кількох років. Головними «козирями», які залучають постійних клієнтів, є:

  • можливість замовити та купити оригінальну вивіску різних розмірів та форматів;
  • справедлива вартість виробів;
  • комплексна установка.

Компанія гарантує високу якість виробів та тривалий термін їх експлуатації. Власне виробництво в Одесі дозволяє швидко виготовити рекламу для салонів та різних сфер бізнесу. Повний перелік послуг, ціни та інші питання можна дізнатись у консультантів.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок