Виготовлення картонних папок у Одесі

Найдоступніший і найпростіший спосіб організувати систему зберігання документів – картонні папки. Їх використовують у побуті, комерційних і державних установах, щоб підтримувати лад на столі та в шафах. Купити атрибути діловодства великим і дрібним оптом можна в компанії “Фабрика реклами”. Ми маємо у своєму розпорядженні власну друкарню і виготовляємо друковану продукцію, доступну до замовлення за найкращою ціною з адресною доставкою по Одесі.

Про виготовлення картонних папок

Під папкою розуміють атрибут діловодства, що використовується для зберігання, презентації та збереження конфіденційності ділової документації. Вона може бути картонною або пластиковою. Головне, щоб документи в ній зберігали цілісність і пристойний вигляд.

Переваги та матеріали для виготовлення картонних папок

Виготовлення картонних папок

При роздруківці основи для майбутньої папки використовують крейдований картон щільністю 250-300 г/кв. м або крейдований папір щільністю 50-300 г/кв. м. В обох випадках розмір виробу становить від 210х297 мм (A4). Щільний матеріал наділяє продукцію поліграфією:

  • щільністю;
  • міцністю;
  • зносостійкістю;
  • непрозорістю.

Щоб підтримати корпоративний стиль і підвищити впізнаваність бренду, під час друку продукцію оформляють у фірмовому стилі або доповнюють логотипом.

Види картонних папок

Цей вид поліграфічної продукції насамперед різниться за матеріалами. Під час її виробництва використовують звичайний картон або дизайнерський папір із тисненням, фольгою чи ламінуванням. У друкарні “Фабрика реклами” можна замовити класичну модель із металевим швидкозшивачем. За необхідності після роздруківки виріб доповнюють кишенею, ручкою, кнопкою або замком. Що складніша конструкція, то вища вартість тиражу і термін його виготовлення.

Переваги картонних папок від "Фабрики реклами"

“Фабрика реклами” пропонує бізнесменам і жителям Одеси комплекс поліграфічних послуг. Ми оснастили свою друкарню обладнанням, яке дає змогу виготовляти папки та блокноти будь-якого розміру і в будь-якому тиражі. Кожному, хто захоче купити їх, компанія гарантує:

  • висока якість матеріалів і друку;
  • послуги брендування;
  • оптимальні терміни виробництва;
  • доступні ціни.

Для замовлення креативної продукції поліграфії та розрахунку її вартості зателефонуйте за номерами в шапці сайту або клікніть на кнопку “Замовити дзвінок”.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок