Виготовлення блокнотів на пружині у Одесі

Звикли робити нотатки по роботі, під час читання книжки чи перегляду цікавого вебінару? Використовуйте блокноти на пружині. Цей вид продукції поліграфії має зручну конструкцію, яка дає змогу без зусиль видаляти непотрібні сторінки або додавати нові. Замовити її в Одесі можна в компанії “Фабрика реклами”. У нашій друкарні виготовляється стильна друкована продукція, яку можна купити за найкращою ціною з послугою брендування.

Про виготовлення блокнотів на пружині

Мабуть, складно знайти більш доступну поліграфічну продукцію, ніж блокнот. У ньому можна вести нотатки, записувати телефонні номери, фіксувати важливі події або витрати. Найбільшої популярності набули вироби розміром 209х148 мм, які після друку комплектуються металевою або пластиковою пружиною.

Переваги та матеріали для виготовлення блокнотів на пружині

Щоб продукція поліграфії довше підтримувала первісний вигляд, під час її виробництва велику увагу приділяють матеріалам. Для обкладинки кращим є щільний папір, який стійко переносить механічні впливи. Якщо після роздруківки піддати його ламінуванню або іншій обробці, це поліпшить тактильні властивості і продовжить термін експлуатації.

Види блокнотів на пружині

Виготовлення блокнотів на пружині

Цю продукцію використовують у побуті, навчанні, рекламі та офісному діловодстві. Вона розрізняється за:

  • формату;
  • матеріалами;
  • комплектації;
  • оформлення;
  • вартості.

У друкарні “Фабрика реклами” в Одесі можна замовити прості блокноти в лінію або клітинку, доповнені пластиковою або металевою пружиною. В якості іміджевої та сувенірної продукції ми можемо виготовити вироби поліграфії зі щільного паперу з дизайнерською обкладинкою, прикрашеною логотипом, тисненням або металізованою фольгою.

Переваги блокнотів на пружині від "Фабрики реклами"

“Фабрика реклами” приймає замовлення на виробництво стандартної та нестандартної продукції поліграфії у великих і малих тиражах. Для цього ми маємо досвідчену команду і друкарню з сучасним обладнанням. Кожному, хто хоче купити папки та блокноти, компанія гарантує:

  • великий вибір розмірів;
  • висока якість матеріалів і друку;
  • послуги брендування;
  • мінімальні терміни виготовлення;
  • помірні ціни.

Щоб замовити роздруківку продукції поліграфії або дізнатися її вартість, заповніть онлайн-форму для зворотного дзвінка або зателефонуйте за номерами в шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок