Виготовлення папок зі шкірозамінника в Одесі

Бажаєте підкреслити престижність компанії та креативно організувати систему зберігання документів? Замовте папки зі шкірозамінника. Цей матеріал вирізняється не стільки міцністю, скільки приємними тактильними властивостями та незвичайним виглядом. Такий атрибут захистить документи і додасть статусу співробітникам. В Одесі виробництвом аксесуарів зі шкірозамінника займається компанія “Фабрика реклами”. У нашій друкарні виготовляється оригінальна продукція поліграфії, яку можна купити за найкращою ціною.

Про виготовлення папок зі шкірозамінника

Шкіряна папка – діловий аксесуар розміром 210х297 мм (A4), що використовується для зберігання, презентації та транспортування документів після роздруківки. Її виготовляють зі штучної або дизайнерської шкіри, яка легко піддається тисненню та іншій постдрукарській обробці. За необхідності аксесуар доповнюють блискавкою, застібкою, вкладишами, ремінцями та кишенями.

Переваги та матеріали для виготовлення папок зі шкірозамінника

Виготовлення папок зі шкірозамінника

Будь-яка папка допомагає зберігати документи та іншу продукцію поліграфії. Якщо під час її виробництва використовують якісний шкірозамінник, це:

  • подовжує термін служби виробу;
  • покращує його тактильні властивості;
  • підвищує міцність і зносостійкість.

Шкіряний виріб навіть на дотик має дорожчий вигляд. Він допомагає підкреслити престиж компанії, виділитися серед конкурентів, продемонструвати свою креативність та індивідуальність.

Види папок зі шкірозамінника

Насамперед цей шкіряний атрибут діловодства розрізняється за способом кріплення, який також впливає на вартість і терміни виготовлення. Аркуші можуть бути з’єднані між собою за допомогою кільцевого механізму, болтів або зовнішнього кріплення. Після роздруківки документи в них можна фіксувати за допомогою гумки, мотузки або шнурка.

Переваги папок зі шкірозамінника від "Фабрики реклами"

За 20 років роботи в Одесі компанія обзавелася сучасною матеріально-технічною базою і відкрила друкарню, в якій налагодила друк креативної продукції. Кожен, хто хоче купити папки і блокноти, може розраховувати на:

  • висока якість матеріалів;
  • великий вибір макетів і розмірів;
  • високу швидкість друку;
  • послуги брендування;
  • прийнятні ціни.

Для отримання детальної інформації про вартість та умови надання поліграфічних послуг, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за номерами в шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок